2733
2734

سلام خانُمای گل

روز خوبی داشته باشید ⚘

🦄 اول از همه رو اون قسمت پرچم کوچولو ک مایین این پست هست کلیک کنید تا بره جزو علاقمندیهاتون تا دسترسی راحتتری داشته باشید

🌻 بعد خواهشی ک دارم لطفا از گذاشتن هرنوع پست متفرقه اجتناب فرمایید.اگر میخواید ک این سایت براتون پرمحتوا و مثبت باشه.

🌻هدف از این تاپیک، یاری شماست انرژی مثبتی که از شما به دیگران میرسه و بالاخره برمیگرده به خودتون، 

🌻اول پربازدیدش کنید تا همیشه جلو چشم باشه.

دوما هر وقت تاپیک مفیدی دیدین ب غیر از سرگرمی و خنده و دردو دل و اینا ، لطف کنید بدون گذاشتن پُست اضافی ، فقط لینک رو بذارید و توضیح مختصری بدین تو همون پُست⚘

🌻مثلا تاپیکی که در مورد کتابهای رمان هست یا فیلمهای سینمایی یا ورزش یا لاغری که تاپیکهای مکرر اضافه دراون زمینه زده نشه و بهتر بتونیم ب هم کمک کنیم.

👈دست ب دست هم دهیم به مهر 👐🙌 میهن خویش را کنیم آباد 

تذکر؛ پُست های بی محتوا حذف میشن توسط نی نی یار  ای نی نی یار همکاری کن برس ب داد این ناتوان 😅

👈تاپیک در بخش سبک زندگی سالم ثبت میشه.⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

کارتون خیلی ارزشمنده

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.

فکر خوبیه   من  خیلی  وقتا  میام  سه چهار صفحه  عنوان تاپیک ها  را  میخونم   میبینم  مطلب  بدرد خوری  وجود نداره  خارج  میشم   حداقل  اینجوری  اگر  تاپیک  مفیدی   اون گوشه  موشه  ها  باشه  آدم  متوجه  میشه

2706