2737
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 566843 بازدید | 69449 پست
شهرزاد صبح طوری گفتی کی برگشتم با خداست، احساس کردم داری میری جبهه، چه روز برگشتی😅😅

دخترمو بردم مجبور شدم برگردم عصر دوباره برم  واسه این بود زود اومدم  😂😂😂بابا گیر داد گفت منم ببر گرم بود داشت تلف میشد😐بچه ی ی دنده😕

وزن اولیه ۶۶ ⬅️🗝🔓۶۴/۲۰۰ ⬅️ 🗝🔓۶۲/۹۰۰ ⬅️🗝 🔓۶۱/۹۰۰⬅️🔐 ۶۰/۹۰۰⬅️ 🔐۵۹/۹۰۰⬅️🔐۵۸/۹۰۰⬅️🥇🏆 ۵۶ 🥇🏆 🔜🔚  تیکر کاهش وزنمه😋😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون دوستان  منم زیاد نخوردم پس حساب نمیکنم 🤗 در حد یه کاسه ماست خوری 

اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ
ممنونمممم عزیزممم بااین روش چقدمیشه کم کرد و توچه مدت؟

خواهش  میکنم عزیزم . 

بستگی به فعالیت خودت داره و متابولیسم بدنت . معمولا بین یک تا دو کیلو در هفته 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2731
سلام برید ۳ لیوان اب بخورید 😊😂چقد گرمه انگار نه انگار ۳۱ شهریوره😑😑 @نیییییییییکی     ...

😍😍😍😍

چشم 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

خیلی ذوق دارم فردا وزن کشیه آخه این هفته خیلی رعایت کردممممم

خدا قراره به من يه ني ني سالم و صالح بده شايدم دوقلو يا سه قلو🙋🏻‍♀️😍گر نگهدارِ من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد😍❤️😇
2738

سلام بچه ها خوب هستین؟

من که حالم خوب نیست اصلا اعصابم داغون شده .دخترم دیروز تا حالا تب کرده تبش قطع نمیشه بردمش دکتر گفت فردا ببرش آزمایش ادرار بده چون وزنش نسبت به سنش خیلی کمه اخه من چه جوری از دخترم ازمایش ادرار بگیرم.استرس دارم زیاد.

ولی از یه طرف برای وارد دهه 60شدن خودم خوشحالم بالاخره منم 70را رد کردم و وزن الانم شده 68.5 بابت وزنم خیلی خوشحالم امیدوارم ایشالا تا عید زود 10کیلو دیکه کم کنم.

بچه ها برا بچم دعا کنید تبش قطع بشه.

شروع رژیم 78🙈  وزن الانم 68😊 میخوام بشم 60یعنی میتونم؟؟؟

امیدوارم با همین ببندم

اخه تو این ۱۰ روزه رعایتی نداشتم البته شاید درحد تثبیت خورده باشم 

ورزشم صفر بوده

ایشالله اذیت نشم

ولی کلی همه بهم گفتن لاغر شدی بغیر خواهرشوهرام

دیشب پسرم جلو مهمونام میگفت مامان چقد کوچولو شدی 

کلی هزار تا تاییدیه سرازیر شد طرفم😄😄😄

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒
سلام بچه ها خوب هستین؟ من که حالم خوب نیست اصلا اعصابم داغون شده .دخترم دیروز تا حالا تب کرده تبش ق ...

عزیزم برای وزنت تبریک میگم

برای دخترتم توکل بخدا چیزی نیست

دعای نور بخون یا تو نت بزن

دعا برای تب

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒