2737
2739

یکی دوسال پیش تازه عضوشده بودم یه چندتا تاپیک از زنایی که بچه دار نمیشن روخونده بودم بعد یه عقیده ی مسخره ای هم داشتم یه تایپیک زدم که خیلی از زدنش دل بچه ها رو شکستم خیلی پشیمونم از اون روز عذاب وجدان دارم چقداحمق چقدنادان بودم اه چندتا زن دلسوخته رو انداختم دنبال خودم بنظرتون چ کنم  اونجاگفتم بنظرم اون زنانی که بچه دار نمیشید بزارید شوهرتون بره زن بگیره بچه دار شه قرارنیست پای تو بسوزه انقدخودخواه نباشید ،،،ادم رو سگ بگیره اما جوگیرنشه طرزفکرم کاملا اشتباه بود اینو وقتی فهمیدم که نظر دوستان روخوندم ،،چکنم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

متاسفانه ممکنه الان دوستان بیان سر زنشت کنن .

اگه تاپیک رو داری و خانم هارو می‌شناسی برو حلالیت بطلب اگر نه برای اروم شدن خودت ، یه چهله ای نذری، دعایی چیزی بردار به نیت بارداری عزیزانی که دلشون رو شکستی .

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 

بچه همه زندگی نیست اگر بود شکر ایشالا تنش سلامت

اگر نبود هم حتما حکمتی توشه خدا بد بندشو نمی‌خواد

در ثانی کسی که دوستت داشته باشه با بچه و بدون بچه در هر دو حالت دوست داره و خانواده‌ای که تشکیل دادین رو متلاشی نمیکنه با ورود فرد دیگه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند

نمیدونم شما بودی یانه ولی منم چند سال‌ پیش دقیقا یه کامنت با همین مضمون کامنت شما خوندم، که بذارید برن زن بگیرن وراحت قبح زن دوم رو هم ریخت طرف.من خودم مجردم وسنمم بالاست دیگه، ولی حالمو بد کرد اون حجم از وقاحتش چه برسه زنای متاهل و بدون بچه.تن وبلدنشون چقدر‌ لرزید‌ بنده خداها.

به نظرم تاپیک بزن یجوری بده پربازید کنن اونجا حلالیت بگیرن از همشون

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706