2733
2739
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 566923 بازدید | 69449 پست

۲۷۱ تا حالا خوردم... دو ساعتم پیاده روی متوسط کردم واسه خرید.برم هدفای این هفتمو بنویسم زندگی را از سر بگیریم خداروشکر این مدت از مجاز بالا نزدم فقط بدیش این بود که نتونستم بیشتر از ۲۰۰ تا بسوزونم چون فقط تونستم پیاده روی کنم خداکنه فردا ۸۰۰ تایی کم کرده باشم 😕 این هفته باید دوباره ورزشامو سنگین ادامه بدم

وزن اولیه ۶۶ ⬅️🗝🔓۶۴/۲۰۰ ⬅️ 🗝🔓۶۲/۹۰۰ ⬅️🗝 🔓۶۱/۹۰۰⬅️🔐 ۶۰/۹۰۰⬅️ 🔐۵۹/۹۰۰⬅️🔐۵۸/۹۰۰⬅️🥇🏆 ۵۶ 🥇🏆 🔜🔚  تیکر کاهش وزنمه😋😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی جواب منو نمیده چرا 😕

اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ

کالری سالادم حساب میکنید ؟ 

اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ
2728
کسی جواب منو نمیده چرا 😕

جان عزیزم من ندیدم پیامتو 

وزن اولیه ۶۶ ⬅️🗝🔓۶۴/۲۰۰ ⬅️ 🗝🔓۶۲/۹۰۰ ⬅️🗝 🔓۶۱/۹۰۰⬅️🔐 ۶۰/۹۰۰⬅️ 🔐۵۹/۹۰۰⬅️🔐۵۸/۹۰۰⬅️🥇🏆 ۵۶ 🥇🏆 🔜🔚  تیکر کاهش وزنمه😋😊

بستگی به مقداری داره که میخوری اگه در حد یک گوجه و ی خیار باشه با ابغوره یا ابلیمو حساب نکن اگه بیشتره حساب کن ولی خوب خیلی کمم میشه کالریش اگه حسابم کنی

من حساب میکنم

منم اولا حساب میکنم ی بار بامداد گفت اگه در حد یکی دوتا میخورید سبزیجاتو کالری صفر هستن حساب نکنید

2738
😂😂😂نوش جان من بیرون اینقد گرم بود اومدم ۴ لیوان خوردم با کمال میل 😁😁

نوش عزیزم آفرین

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
من حساب میکنم

فقط گفت به شرط اینکه زیاد نباشه معدتون گشاد بشه

سلام برید ۳ لیوان اب بخورید 😊😂چقد گرمه انگار نه انگار ۳۱ شهریوره😑😑 @نیییییییییکی     ...

شهرزاد صبح طوری گفتی کی برگشتم با خداست، احساس کردم داری میری جبهه، چه روز برگشتی😅😅

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

در حد یه دونه،گوجه یه دو نه خیار یه کاسه کاهو نه، ولی بیشتر اره، 

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم

راستی بچه ها من این کانالو پیدا کردم چیزای بدرد بخوری داره براتون شات میفرستم اسمشو تو تل سرچ کنید برا کلیپ ورزشیا یا توصیه های رژیمی که داره شاید بدردتون خورد به نظرم چیز خوبیه😊👌