2733
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 566843 بازدید | 69449 پست
برای سفت کرون و لیفت کردن پوست خوبه .  پوست رو هم روشن تر میکنه

سلاااام نیکی جون خوبییی دوستم 

من از امروز میرم باشگا 

ولی ب مربیم زیاد اعتماد ندارم

بنظرت برا آب شدن زیر بغل و بازو دستا  

چیکار کنم؟

وزن شروع ۷۳/۷۰۰         قد ۱۶۴          هدف اول ۶۹   هدف دوم ۶۴       هدف سوم ۶۰         هدف نهایی ۵۶         تیکر برا هدف اولمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها خوب هستین؟ من که حالم خوب نیست اصلا اعصابم داغون شده .دخترم دیروز تا حالا تب کرده تبش ق ...

عزیزم تبریک بابت کاهش وزنت   واسه دخترت هم نگران نباش کاری که نمیخواد بکنه. قبلا مایعات بده که اونجا معطل نشی .ایشااله که زودتر تبش قطع شه و حالش خوب شه

2728
2738
عزیزم برای وزنت تبریک میگم برای دخترتم توکل بخدا چیزی نیست دعای نور بخون یا تو نت بزن دعا برای تب

مرسی عزیزدلم خیلی ممنونم از دلگرمیت دوست مهربونم.

شروع رژیم 78🙈  وزن الانم 68😊 میخوام بشم 60یعنی میتونم؟؟؟
عزیزم تبریک بابت کاهش وزنت     واسه دخترت هم نگران نباش کاری که نمیخواد بکنه. قبلا مایعات ...

مرسی فدات شم خیلی ممنونم اخه بچه ده ماهه را چه جوری سر پا بگیرم ستون فقراتش آسیب میبینه .بعدم میترسم خدایی نکرده عفونت ادراری گرفته باشه.

شروع رژیم 78🙈  وزن الانم 68😊 میخوام بشم 60یعنی میتونم؟؟؟

سلام بچه ها چطورید دلم تنگ شده براتون  

منکه چند روزه تب شدید و بدن درد داشتم و کلا خواب بودم😪😴 

الانم حالم زیاد جالب نیست فقط اومدم سلام کنم 

مواظب خودتون باشید  😘😘

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
مرسی فدات شم خیلی ممنونم اخه بچه ده ماهه را چه جوری سر پا بگیرم ستون فقراتش آسیب میبینه .بعدم میترسم ...

عزیزم بهشون بگو نمیتونم  نمونه ادرار بگیرم بهت یه کیسه  مخصوص نوزاد  دختر میدن که بتونی نمونه بگیری  ازشون بخواه بهت میدن 

نگران نباش عزیزم اولا که تب همیشه نشونه ی عفونت نیست بعدم خدای نکرده خدای نکرده اگر هم باشه با دارو قابل درمانه نگرانی نداره