2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014905 بازدید | 355184 پست
من وقتی دیدم وسط هست فهمیدم این تو راهیمون هم دختره خدا عاقبتمونو با دخترای گلم ختم بخیر کنه  ...

من که تا حاا هرچی سونوی قلب دیدم جنین  وسط بود پسر شده😍مثل مهسا و مامان اتنا و خیلیای دیگه 

عرق کاسنی گرفتم از شیراز.هر روز صبح ی استکان میخوره خوبه یا حتما باید برگو ریشش باشه؟

نه عرق کاسنی هم خوبه منتها جوشونده قوی تر هست و‌طبعشم گرمه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
طیبه جانم خدارو قسم میدم به حسینش و حسین رو قسم میدم به علی اصغرش که تو همون محرم دلت شاد بشه و یه ن ...

انشاالله فاطمه جان حتما به روی چشم  

خدا اون روز رو‌نصیب منم میکنه😔 

یا الله 🙏🏼

به همسرت جوشونده کاسنی بده برگ و ریشه و چای دارچین با خرما

دکتر من گفت خودم تخم و ریشه کاسنی رو دم کنم از روز پاکی تا روز 18 بخورم دوماه مرتب خوردم اینماه ول کردم یکی میگف خوبه یکی میگفت نیس دودل شدم. 

سلام عزیزای من  من امروز کمردرد دل درد داشتم رفتم دکتر که برام سونو نوشت گفت ببینم خدای نکرده م ...

تبریک میگم عزیزم الهی به سلامتی بغل بگیری گل پسرتا😍😍💓💓

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
2740
انشاالله فاطمه جان حتما به روی چشم   خدا اون روز رو‌نصیب منم میکنه😔  یا الله 🙏🏼

عززززززززیزدلم انشالله که میشه

باید قول بدی اگر جواب پسر بود اولین نذر چله واسه من باشه😈

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
میفهمم به خداا، تهه دلت هنوزم اروم نشده، می دونم حکمتشم ما الان نمیفهمیم، هر اتفاقی که می خوایم و ن ...

درسته امیدوارم و منتظر

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
من همین مراحلوردکردم.دکترت شیاف میده وآمپول کاری نمیخادانجام بدی فقط استراحت

ممنونم. خانومی منم فعلا استراحت میکنم نشاسته هم یه  مقدار حل کردم تو آب سرد خوردم انشاالله هر چی خیره پیش بیاد

وااای عزیزم اولدوز جان ببین کی من چی بهت گفتم روز ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ و دوم ذی الحجه من با یقین و ایمان ...

چقدر خوب حرف میزنید چقدر خوب دل آشوب دوستان مجازی رو آروم میکنین

به امید خدا 

امیدوارم خدا جوری دل آشوبت آروم کنه که تک تک ما که با حرفات آروم شدیم یادت بیفتیم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
ممنونم. خانومی منم فعلا استراحت میکنم نشاسته هم یه  مقدار حل کردم تو آب سرد خوردم انشاالله هر چ ...

میشه بپرسم برای چی استراحتی 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
عززززززززیزدلم انشالله که میشه باید قول بدی اگر جواب پسر بود اولین نذر چله واسه من باشه😈

حتما عزیزم تو ماه محرم حاجت بگیرم حتما زیارت عاشورا میخونم براتون حتما اگه عمری باقی باشه امام حسین و حضرت عباس حاجت شما رو هم از خدا بگیرن و دل هممونو شاد کنن  انشاالله

2706