2752
2734

منظورم اینه کدومتون بااینکه بچه دار نشده اما زندگی براش سخت نیست و راضیه  وزیاد براش مهم نیست

اخه من بچه دار نمیشم خیلی سختمه به نظرم زندگی بدون بچه نباید ادامه داشته باشه نظرتونو بگین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم من دیروز تو کلاس امادگی زایمان ی خانم 43ساله رو دیدم که باردار بود و بعد تعریف کرد که چیها کشیده بیچاره گفت 19سال دربه در ازین دکتر به اون دکتر میرفتم تمااام راه هایی که بود رو امتحان کردم جنین کاشته نشده ای وی اف کرده چندین عمل رو خودش و شوهرش انجام شده که اخراش گفت کبدش یا کلیه هاش اب اورده بوده انگار

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه خوبه

ولی بدونش اصلا سخت نیست

این طرز فکر غلط ماست که به خودمون تلقین کردیم

زندگی با بچه خیلی خیلی سخته

اینجور دیگه وقف بجه هستی

البته من خودم بچه دارم

عاشقتونم بچه های گلم

من پنج ساله متاهلم پ بچه دار نشدم جلوگیری هم دوساله ندارم ولی بچه دار نشدم سه ماه پیش رفتم دکتر دارو برای خودمو شوهرم داد اونم ضعیفه سه ماهه مکمل میخوره مثلا ...

دو ماه پیش فولیکول غالب هم با قرص و آمپول تشکیل شد چندتا ولی حامله نشدم عکس رنگی همه چی هم گرفتم ... دکتر آب پاکی زیخت به سرم گفت باید ایوای یا ای وی اف، کنی دیگه بیخیال درمان شدیم ۳۴ سالمونه

اسی من هشت سال بچه دار نشدم. راستش ناراحت هم نبودم. زندگی عادی مونو داشتیم چون بچه واقعا مسولیت خیلی بزرگیه.

الانم با دارو و درمان باردار هستم.

راستش به نظر من تو این دوره و زمانه نباشه خیلی بهتره چون همه ش استرسه. من از الان نگرانم که خدایا آینده ش چی میشه؟ بعد از من تنهایی چکار کنه؟ نکنه خدای نکرده مریض بسه؟و خیلی نگرانی های دیگه

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
السلام علی الحسين و علی علی ابن الحسين و علی اولادالحسین و علی اصحاب الحسین

بچه چیه بابا ول کن،جرات نمیکنی سرت و بزاری رو بالش،نمیتونی یه کرم معمولی بزنی،دیگه نمیتونی تو خونه شیک و پیک بگردی،حتی شونه هم نمیتونی به موهات بزنی،از همه بدتر سینه هات آویزون میشه و شکمت بزرگ

خواهرشوهرم رحم وتخمدانشو درآورد بچه هم نداره.چند ماه عزای عمومی بود.چون بچه دوس دارم واقعا نمیدونستم چه جوری بهش دلداری بدم.ولی تازگیامیخان  از بهزیستی بچه بیارن

وقتی کفتارها خوشحالی می کنند یقین بدان شیری بر زمین افتاده. ی ضرب المثل ترکی میگه:اگه نفرین زنهای روسپی،بِگیر بود تا الان ک....ر همه ی مردا شکسته بود.