2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
بیشتر از اینکه به سومی فکر کنم باید حکمت و دلیل اینو بفهمم که چرا این پسر نشد و حکمتش چی بود وگرنه ا ...

میفهمم به خداا، تهه دلت هنوزم اروم نشده، می دونم

حکمتشم ما الان نمیفهمیم، هر اتفاقی که می خوایم و نمیشه یه حکمتی داره که بعدها متوجه میشیم، بهت قول میدم توام یه روز حکمتشو میفهمی و دلت آروم میشه

حتما الان وقتش نبوده ،،،، حتما صلاح نبوده،،، نمی دونم

فقط می دونم دلت آروم میشه حالا یا با یه پسر خداخواسته یا یه جور دیگه...

يا امام رضا...بطلب❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه بابا من اصلا حس بچه سوم ندارم داشتم باهاش شوخی میکردم سربه سرش میذاشتم

خخخخ انشالله ب موقعش بفکرسومی هم میفتی عین من ودریا و فاطمه و مهربون طیبه الهام

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
افسانه جونم تو حال منو خوب درک میکنی میشه خواهش کنم دعام کنی عزیزم ممنون میشم ازت❤️❤️❤️❤️

عزیزم معلومه ک خوب میفهممت منم شرایطم مث تو بود تو اوج خوشحالیم دختردومم چندروز هم نبود ک به دنیا اومده بود مادرشوهرم تواون اتاق به پدرشوهرم با لحن  ناراحتی گفت بچم شانس نداره این یکیش هم دختر شد چندروز کارم شده بود گریه، فک کن برای  بچه ایی ک چندسال میرفتم دکتر و باردار نمیشدم واین آخراش از خدا خواستم ک اصلا جنسیت برام مهم نیس و فقط یه بچه سالم میخوام چندروز گریه کردم خدا منو ببخشه ک ناشکری کردم 😔😔 امان از حرف اطرافیان ک روح و روان آدم داغون میکنه من ک فقط به خدا میسپرمشون هر جور خودش صلاح دونس جواب شونو بده 

ان شاء الله خدا خودش همون جور ک دل منو شاد کرد دل شمارو هم شاد کنه وهمین طور دریا جون فاطمه خانم نازگلی مهربون طیبه خانم و هرکس دیگ ک دوتا دختر داره به همگی یه پسر سالم و صالح هم ببخشه تا از نیش و کنایه آدمای جاهل اطرافیان در امان باشن اگ لایق باشم من بنده ی روسیاه هم همیشه دعاگو هستم 🤲🤲🤲

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
سونو انجام دادم هنوز هم لک دارم  قلبش تشکیل شده بود و هماتوم داشتم  ۸هفته و ۴روز نوشته ت ...

سلام گلم دوست منم هماتوم داشت استرلحت مطلق داشت الان خداروشکربهتره نگران نباش....خداروشکر ک قلبش تشکیل شده انشالله120سال بزنه🙏نشاسته بخورببین بهترنمیشی بازرده تخم مرغ محلی هم توش بزن

سونو انجام دادم هنوز هم لک دارم  قلبش تشکیل شده بود و هماتوم داشتم  ۸هفته و ۴روز نوشته ت ...

مبارکه عزیییزم انشالله 120سال بتپه

لکه بینیتم مال هماتومه که تو سونوهای بعدی بری جذب شده انشالله نگران نباش فقط استراحتتو بیشتر کن

يا امام رضا...بطلب❤️
عزیزم معلومه ک خوب میفهممت منم شرایطم مث تو بود تو اوج خوشحالیم دختردومم چندروز هم نبود ک به دنیا او ...

مرسی افسانه جون من نمدونستم شمادوتادختر نازهم دارین.خدابذات حفظشون کنه...انشالله ک همه ازنیش و کنایه بقیه محفوظ باشم🙏

ببخشید چطور میشه متوجه شد همسر واریکوسل دارن یا نه آز یا سونو

اول آز اگ.مشکوک باش سونو و بعدمعاینه و سونوداپلر شوهرمنم نوارمثانه هم داد

عزیزم میتونی دیروز به شوهرم چی میگفتم؟ میگفتم چطوره بعد یه ماهگی  بچهدوباره دست بکار بشیم و نه ...

وااای عزیزم

اولدوز جان ببین کی من چی بهت گفتم

روز ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ و دوم ذی الحجه من با یقین و ایمان کامل میگم بچه ی سومت پسره و اون ایه هایی که توی قران برات اومده به وضوح برات تعبیر میشه و خدا به عهدی که بهت داده وفامیکنه

خیلی دوست دارم زنده باشم اینجا باشم و شاهد این باشم

گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود

الهی امین❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️