2733
2734

بله درسته شما ترم اول وارد یه گروهی بشین که همه معمولی رو به بالا یا پولدارن ساعتای بین کلاسارو یا میخوان برن کافه یا خوراکی برن بخورن یا میخوان برن تفریحایی که پول میخواد مثل استخر، سینما شهر بازی و... و اگه که شما دوسه بار تنونین برین باهاشون عملا جایی دیگه تو گروهشون ندارید و تنها میمونید

مثلا اینجوریه که اونا میخوان ناهار برن رستوران همگی باهم شما وضع مالیتون خوب نیست همیشه باخودتون ناهار میبرید یا از سلف میگیرید و بنظرتون خرجای واجب دیگه ای دارید نمیرید درنتیجه طرد میشید

به همین راحتی 

اکثر دخترای دانشگاه خصوصا آزاد و غیر انتفاعی خیلی زیاد فیس فیسو پرادعان انقدر خود شیرین و زبون بازن که بااینکه شاید چیزی بلد نباشن ولی همش خودشونو میارن تو چشم با نماینده شدن مثلا، اصلا اینجوریم نیست اجازه بدن شما بلند شی بگی من میخوام مسئولیت قبول کنما سریع خودشون درنتیجه همه موضاعای خوب و اسون ارائه برا خودشونه، اگر حضور غیاب استاد بده دسشون برا خودشون و اکیپشون حتی اگر غایبم باشن حضور میزنن، اعتراضم بکنی ماشالا ۶متر زبون دارن 

حقیقتا من یکی کل این ۴ سال که ارزوم بود زودتر تموم بشه کلاسام بااینا همکلاس نباشم دیگه خداروشکر که این ترم ترم اخرمه هرروزش مثل جهنم و عذاب بود برام ازاینهمه بی عدالتی و اینهمه پز و رفتارای کودکانه همکلاسیام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم همیشه صرفه جویی میکردم و گرسنگی می‌کشیدم 😅 اوایل ازدواجم بود و نمی‌خواستم به همسرم فشار بیاد 😂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

الهی🥺🥺

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

چرا در دانشگاه باید تنها باشیم و چرا باید یاد بگیریم تنهایی چیز بدی نیست :

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
برد تو زندگی هم واسه این جور شخصیت هاست بجای تنفر،  باید سعی میکردی ازشون یاد بگیری

ببخشید چیو یاد بگیرم؟؟رفتار کودکانه با ۲۰ و چند سال سن؟ تقلب؟ پز پول بابام یا همسرمو دادن؟حق خوری و پایمال کردن حق بقیه همکلاسیام؟؟