2733
2734
عنوان

کسی از چک صیادی سر درمیاره؟؟؟

201 بازدید | 33 پست

سلام دخترا،من دیروز یه چکی رو بردم بانک گفتم الان برگشت میخوره کارمنده گفت نه اگه پول داشت براتون واریز میشه اگه نه برگشت میخوره بعدش گفت که فردا بیاید بانک.شما نمیدونید چرا گفت برم بانک امروز چک هم برگشت خورده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بری بانک‌که چک رو بگیری دیکه

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
2731

طرف موجودی نداشته، چک برگشت خورده دیگه، هر چی هم پول بزنه بازم مسدود میشه، باید با صاحب چک هماهنگ کنی ،واریز که کرد همون لحظه دستی ببری بانک برداشت کنی

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 😔
یعنی به محض اینکه پول تو حسابش باشه اول نفر واریز میشه به نام من؟؟؟

نه، بخای این کارو بکنی، هر روز باید چک رو چکاوک کنی، ممکنه طرف تا یه ماه پول نزنه به حسابش

مسرود شده عزیزم

من حسابدارم، شماره صاحب چک رو هر جور شده گیر میارین ،باهاش تماس میگیریم، شاید طرف فراموش کرده چک داره، پر که کرد حسابو، برداشت میکنیم

نه، بخای این کارو بکنی، هر روز باید چک رو چکاوک کنی، ممکنه طرف تا یه ماه پول نزنه به حسابش

دیروز چکش برگشت خورده،میخوام بدونم اگه پول تو حسابش بزار اندازه چک من میاد حسابم به صورت خودکار یت خودش باید بخواد؟؟؟؟

من حسابدارم، شماره صاحب چک رو هر جور شده گیر میارین ،باهاش تماس میگیریم، شاید طرف فراموش کرده چک دار ...

باهاش تماس گرفتن دیروز گفت تا دو نیم مهلت داری حسابی پر کنی وگرنه برگشت میخوره که پر نکرد و برگشت خورد

پول تو حساب نبوده برگشت خورده چکش از این جدیداست؟ اگه آره همه ی حساباش توی همه بانک ها مسدود میشه&n ...

اره چکش صیادیه

نمیدونم کارمنده چرا گفت فردا بیا بانک ؟؟؟؟؟

باهاش تماس گرفتن دیروز گفت تا دو نیم مهلت داری حسابی پر کنی وگرنه برگشت میخوره که پر نکرد و برگشت خو ...

اگه نخواد چک رو پاس کنه که میافتی تو دردسر، درسته حساباش مسدوده، ولی برا بعضی ها فرقی نمیکنه، میرم با حساب یکی دیگه کار میکنن