2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015362 بازدید | 355184 پست
وااای انگار تو منی زیر کولر هم شر شر عرق میریزم آزمایش دادم با اینکه هیچ علامتی از عفونت ندارم ولی ت ...

آره منم عفونت ادراری دارم , ولی همش داغم و گرما شدید دارم . 

بدنم خیلی گرمه

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
نه هنوز نرفتم هشت هفته میرم میشه هفته بعدی 

الانم بری دیده میشه ها مال من با اینکه بتا خیلی آروم میرفت بالا تو ۶ هفته و دو روزم قلبشم دیده شد

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره منم عفونت ادراری دارم , ولی همش داغم و گرما شدید دارم .  بدنم خیلی گرمه

پس از عفونت ادراریته به من دکتر سفکسیم داده روزانه یک عدد میگن تو هفته های آخر خطرناک میشه برو دکتر و درمان کن

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2731
آره آمپول هام مرتب میزنم , ولی خب شکمم همش سفته , شل بودن یعنی وقتی دست میزارم شکمم باید کمی نرم باش ...

یسنا جان اون سفتی نه اونو که ههمون شکممون سفته 

نمی دونم چطور توضیح بدم مثلا نشستی یهو کل شکمت انگار مییییگیییره میشه عین سنگ و یه حالتی میشه کل بدنت و ول میکنه اون میشه انقباض

يا امام رضا...بطلب❤️
دوتجربه ی بدی که قبلا داشتم . و ایندفعه بدنم ضعیف تر شده از اولش کمر درد شدید و پادرد داشتم و نمیتون ...

ببخشیدعزیزم فراموش کرده بودم ان شاءالله سروقت نی نی روبغل میگیری وهمه سختیاروفراموش میکنی

بچه ها سوال منو چرا جواب ندادین؟شما علائمتون چی بود؟

عزیزم روعلایم نمیشه حساب کردبنظرم.معمولامیگن افزایش میل جنسی بچه دختره ولی واقعاهیچ علامتی قطعی نیستوبایدتاسونوصبرکنی

2740
بچه ها شما علائمتون چی بود؟افزایش میل جنسی بود؟

من اولين اولين اولين علائمم كه بعد تخمك گذاري بود ميل جنسيم بود كه زياد شده بود واقعا واسم عجيب بود كه اينجوري شدم تو بارداريمم تقريبا زياد بود اما الان نه زياد 

♥️
@shabnam60     سلام ببخشید میشه بگید چه ترشحاتی تو بارداری خطرناک  ایا ترشحات شیری ...

عزيزم ترشحات بايد سفيد باشه و بوي بد نده يه بوي ملايم داره معذرت ميخوام البته و اينكه اخراي بارداري معمولا كشدار ميشه

♥️
خسته نبااااشی دلااااور😆😆 والا  دقیق یادم نیست ولی فک کنم دو هفته ای میشه گاهی شبیه نبض،گاهی ...

عزيزززززززز دلم ميگن معمولا پسر ليز ميخوره خودت كه تجربش كردي ميدوني چه حس فوق العاده اي هست وقتي تو شكمت وول ميخورهههههه 😍😍

♥️
واییی نمی دونی چقد هیجااان دارم     دعام کن قربونت برم حتما عکسشو میزارم والا تو کلنجار ...

چشممممممم عشقمممممممم واست  دعااااا ميكنم گل پسرتو صحيح و سالم بغل بگيري😍😍

بهترين راهو انتخاب كردي جدي ميگم😉

زايمان من خيلي پيچيده بود و اصلا خاطره خوب ندارم اگه دوست داشتي برات تعريف ميكنم

♥️
ای جااان که چقد لحظه ی شیرینیه😍😍من که وقتی حنانه به دنیا اومد صورتشو چسبوندن به صورتم گفتن باهاش ح ...

نرگس جونم يادته تو دوران بارداريم هر وقت نوبت سونو داشتم و ميرفتم دلم پر از خوشحالي بوووود و همون لحظه واست دعا ميكردم؟واسه همه منتظرا دعا ميكردم ولي اون زمانا بيشتر با تو جور بودم اينجا 😍😍

خداروشكر كه حالا يه ني ني ناز داري♥️

♥️
۳۰ مرداد ان شااله😓😓چقد محتاج دعاتونم به خدا😓

‌حنانه جان دیشب  که دعا میخوندم اسمت رو گفتم و دعا کردم اگه لایق باشم، همش به یادت هستم به حق اقا اباعبدالله خدا یه پسر کاکل زری قسمتت کنه  و بسلامتی بغل بگیریش. بازم هرچه صلاح خداست 💙🌱❤🌱💚

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
2706