2733
2734
عنوان

مادرشوهر خودشو دعوت کرده خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1901 بازدید | 50 پست
دوهفتست سرپا شدم کارامو کم کم میکردم ولی افسردگی خیلی زیاد شده...در حدی که وقت مشاور گرفتم...الان جا ...

دیگ شوهرت باید توجیه کنی بگی اینسری مث قبل نیس منو دق ندی پاشی بری براش خرید الان ما خودمون بیشتر مامانت نیاز داریم کلا باید یجور بچینی بهش بد بگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین حالا بیشتر کارت شوهرتو خالی کن البته اگه میشه مثلا تو حساب دیگا ای بریز

نه من روم نمیشه...چی بگم بهش...بگم بریز حساب من یا بریم طلا بخریم؟ تازه پول عمل و بیمارستان داده

انقدر ناراحت شدم که زانو درد شدید گرفتم...شوهرمم دید من نشستم گریه معدش بدتر شد....میخواد باهاشون دع ...

عزیزم پیشواز نرین شاید اصلا اومدن و خیلی اذیت نشدین کمک حال هم بودن 

بیا اصلا با خدا معامله کن بگو من با مادر و پدر شوهرم مدارا میکنم تو هم عوضش سریعتر خیال منو راحت کن!

نزار بلن مرکز خرید ب هزار بهانه

اصلا داره میاد برا خرید...مادرشوهرمو میشناسم...فقط خودشو زده به برای کمک و دلم تنگ شده و نگرانتونم...وگرنه هرگونه مریضی من براش خوشحالیه

عزیزم میدونم ناراحتی واقعا هم آدم از بی فکری بعضیا توی تنگنا قرار میگیره ولی آرامشت حفظ کن هر چی هم گفت احترامشو نگه دار فقط،تو لین مدت کاری کن شرمنده شه بفهمه تو واقعا حالت بده با سیاست

- چیزی مرا کم است شاید امید ، شاید فراموشی ، شاید دوست شاید خودم . .!🌸.
عزیزم پیشواز نرین شاید اصلا اومدن و خیلی اذیت نشدین کمک حال هم بودن  بیا اصلا با خدا معامله کن ...

کاش خدا اینکارو برام میکرد....خیلی مدارا کردم...اصلا دیگه از التماس به خدا ناامید شدم...

البته اولش که گفت انقدر  ناراحت و شوکه شدم و وضع روحم هم خراب بود نشستم زار زدم...شوهرم رفت بهشون زنگ زد کلی بدو بیراه گفت بهشون...

بدتر اعصابم خورد شد که یه روزه باعث شدن من اینهمه گناه و غیبت کنم

نه من روم نمیشه...چی بگم بهش...بگم بریز حساب من یا بریم طلا بخریم؟ تازه پول عمل و بیمارستان داده

فط جابجا کنید تو یه حساب دیگتون که اون کارت خالی تر رو ببره که دیگه یهو پولاتون تموم نشه

به مادرش هم بتونه بگه من پول زیاد ندارم

بگید برای پس انداز یا خرج خونه یا هزینه دکتر و سونو و داروهای احتمالی یا اینکه عمل محتمل اینده

بالاخره یه چیزی پیدا کنید

‏یک آدم بیشعور رو به سختی میشه تحمل کرد...اما تحمل آدم بیشعوری که فکر میکنه"با شعوره" غیر ممکنه...
عزیزم میدونم ناراحتی واقعا هم آدم از بی فکری بعضیا توی تنگنا قرار میگیره ولی آرامشت حفظ کن هر چی هم ...

کاش بتونم...کاش....افسردگی شدید گرفتم....رحمم و که دراورد داغون شدم....خیلی وضع روحیم بده...همین الانش دارم گریه میکنم

متاسفانه شوهر من نه گفتن بلد نیست...مخصوصا به مادرش

برای همین پولاتون رو قبل اومدنش مدیریت کنید 

البته من رابطه بین شما و همسرتون رو نمیدونم ولی من اگه همچین مادرشوهر سواستفاده گری داشتم یه فکری میکردم حتما

‏یک آدم بیشعور رو به سختی میشه تحمل کرد...اما تحمل آدم بیشعوری که فکر میکنه"با شعوره" غیر ممکنه...
دیگ شوهرت باید توجیه کنی بگی اینسری مث قبل نیس منو دق ندی پاشی بری براش خرید الان ما خودمون بیشتر ما ...

۱۳ ساله ازدواج کردیم...هربار اومده یا رفتم بزرگترین دعوای زندگیمون و انداخته....خدایا رحم کن

کاش بتونم...کاش....افسردگی شدید گرفتم....رحمم و که دراورد داغون شدم....خیلی وضع روحیم بده...همین الا ...

میدونم عزیزم میدونم، انشالله به زودی هم از نظر روحی هم جسمی سالم و تندرست باشی🤍

- چیزی مرا کم است شاید امید ، شاید فراموشی ، شاید دوست شاید خودم . .!🌸.
2706