2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015377 بازدید | 355184 پست
عزیزم ترشحات باید مثل ترشحات تخمک گذاری باشه؟

آره دقیقا یکم باید غلیظ باشه اگه ابکی هم هست مایل به سفید باید باشه رنگش یا همون شیری بدون بو

ترشح آبکی بی رنگ و ترشح مایل به سبز با بو و خارش خوب نیست

يا امام رضا...بطلب❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای الهی قربونتتتت برم       نرگس به خداگاهی فک میکنم به اون لحظه ی اول دیدنش میگ ...

ای جااان که چقد لحظه ی شیرینیه😍😍من که وقتی حنانه به دنیا اومد صورتشو چسبوندن به صورتم گفتن باهاش حرف بزن تا اروم شه.فقط داشتم هق هق گریه میکردم چقد خوووب بود خدااایاا😢😢

2731
ای جااان که چقد لحظه ی شیرینیه😍😍من که وقتی حنانه به دنیا اومد صورتشو چسبوندن به صورتم گفتن باهاش ح ...

اخیییییی😢😢😢😢😢😢😢 

الهی که خدا قسمت همه کنه این لحظه رو

الهی که هییچ زنی انتظار بچه نکشه و مادر بشه

يا امام رضا...بطلب❤️
2740
آره دقیقا یکم باید غلیظ باشه اگه ابکی هم هست مایل به سفید باید باشه رنگش یا همون شیری بدون بو ترشح ...

ممنونم عززیزم خدا را شکر آخر پروسه بارداری هستی انشالله به سلامت بغل بگیری کوچولو خوشگلت را 

رزجونم 12پری رفتم سونودوتافولی بالغ داشتم تخمدان راستم روز13پری صبح ساعت8آمپول زدم ودقیقن36ساعت بعدک ...

ممنون از پاسخت عزیزم 😘خدا کنه پسر خوشگلمون تو دل مامانش باشه ....واین پروسه اقدام و حاملگی به خیر پروندش بسته بشه و به راحتی به بقیه امورات زندگی برسی🙏

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
ای جااان که چقد لحظه ی شیرینیه😍😍من که وقتی حنانه به دنیا اومد صورتشو چسبوندن به صورتم گفتن باهاش ح ...

منم وقتی دخمل دومم اومد خانم دکتره بلافاصله گزاشتش رو سینم گفت بفرما بعدا نگی بچمو روسینم نزاشتینها

خدایا به بزرگیت قسم این لحظه رو نصیب همه ی منتظرا بکن

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
عزیزم ماه های آخره چون انقباض هم داری شدتش بیشتره نگران نباش و آمپولاتومرتب مصرف کن

آره آمپول هام مرتب میزنم , ولی خب شکمم همش سفته , شل بودن یعنی وقتی دست میزارم شکمم باید کمی نرم باشه ?

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
حدودا میشی 37 هفته که نی نی کامله نگران نباش آره منم کل شکممه، همون آمپول میزنیم خوبه دیگه واسه من ...

منم همینطور شدم , لگدهاش خیلی کم شده و شکمم احساس میکنم کش میاد . 

شما میخواین طبیعی بیارین یا سزارین ?

نگران نباش مال منم سفت میشه و کش میاد منم سونو نوشتن برا وزن نی نی شاید شنبه برم

منم سونوم گفت ده روز دیگه انجام بده 

2706