2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017279 بازدید | 355185 پست
ببخشید نفخ شدیدی هم دارم دیشب خیلی بیشتربود اونقد ک ازدردزیاد بالاآوردم وسط خیابون

شاید از استرس زیاد بوده ها؟ الان بهتری عزیزدلم؟ پسرمون جاش خوبه؟    

يا امام رضا...بطلب❤️
شاید از استرس زیاد بوده ها؟ الان بهتری عزیزدلم؟ پسرمون جاش خوبه؟      

😍😍😍😍😍😍😍😍اتفاقا1%استرس نداشتم خیلی ریلکس بودم...موقع اومدم خونه رفتم روتخت درازکشیدم پاشدم میوه بیارم بخورم ک سرم گیج رفت سریع دوباره درازکشیدم ب دکترم زنگیدم گف هیوسین8ساعتی بخورم بعددوساعتی بهترنشدم بهش زنگیدم جواب ندادرفتم زایشگاه توراه هام گلاب ب روت بالاآوردم اونقدفشارب شکمم اومد فک کنم همه اسپرماخارج شد😁فقط توآزمایش خونم عفونت دیده شد نگفتن بخاطرچی بوده همونجام یه سرم و آمپول هیوسین بهم تزریق کردن....باورت نمیش دردش درحدی بوددکترافکر کردن شایدآپاندیسم ترکیده...ولی خداروشکر گفتن سالمم ....آبجی جونم الان خیلی خوبم..انشالله ک خدا حافظ گل پسرت باش

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیق حساب نکردم 23 شهریور چند هفته میشم ,  من بیشتر شبها موقع خواب شکمم اینجور سفت میشه و روزه ...

عزیزم دقیقا اینایی که گفتی منم مثل توام 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
😍😍😍😍😍😍😍😍اتفاقا1%استرس نداشتم خیلی ریلکس بودم...موقع اومدم خونه رفتم روتخت درازکشیدم پاشدم می ...

چی کشیدیااا دیشب

نگران نباش اسپرم اینجوری بیرون نمیریزه والا من اون یه بار اقدام و کردم واسه دست گرمی بود مهم نبود برام همون لحظه بلند شدم نصفش تو راه ریخت بیرون ، رفتم توالت خودمو شستم بقیشم همونجا ریخت بیرون   نه دراز کشیدم نه پاهامو دادم بالا، پسر قشنگت الان چسبیده به دلت به همین شب عزیز، یا امام رضا.....  

يا امام رضا...بطلب❤️
شما آمپول چی میزنی عزیزم و واسه چی ؟ طول سرویکست چن بود ؟

امپول فمولایف بخاطر درد و انقباض تو انومالی که ۴۲ بود عزیزم 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
قربونت ما هم خوبیم   من فعلا نرفتم برا وزن گیری ولی دکترم گفت باید 23 شهریور بچت به دنیا بیار ...

نگران نباش مال منم سفت میشه و کش میاد منم سونو نوشتن برا وزن نی نی شاید شنبه برم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
چی کشیدیااا دیشب نگران نباش اسپرم اینجوری بیرون نمیریزه والا من اون یه بار اقدام و کردم واسه دست گر ...

ای جووونم والاک پسرت ماشالله قویه  ........واقعن شب بدی بودانشالله نصیب هیچکس نشه🙏خداکنه والابعداین همه اذیت شدن لااقل بااومدنش ب زندگیمون خستگی این مدت ازتنمون دربیاد

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
راستی من که علایم زایمان زودرس دارم میتونم کاسنی و عرق شاطره بخورم ? یا اینکه خطرناکه برام ?  ...

وااای انگار تو منی زیر کولر هم شر شر عرق میریزم آزمایش دادم با اینکه هیچ علامتی از عفونت ندارم ولی تو آزمایش عفونت ادراری نشون داده و دکتر میگه این تب و گر گرفتگی از اینه

عزییییزم ، پسرمونو گشنه نگه داشتی؟؟🤨😉😉 خداروشکر که حالش خوبه خوبه

اره والا فک کنم اونروز  نی نی از گشنگی بود که  بیشتر از هرروز وول میخورد 

بمیرم براااش 😢😢قربونت برم لیانا جون.خدا گل پسرتو حقظ کنه عزیزم😘

24 موقع پریودمه ،،عزیزم قسمت رحمم نیس ،،بالا سمت نافم یدفعه چپ درد میگیره یدفعه هم راست ،، همش هم دل ...

عزیزم مگه شما سونو نرفتی؟؟ سونو قلب؟؟

2706