2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015057 بازدید | 355184 پست
شیما جون مبارک باشه ،چ خوب و قشنگ نشونت داده ،من که سونو میرم زیاد چیزی متوجه نمیشم ،از دست و پاهاش ...

اره اکثرا اینجورین فقط خودشون میفهمن ولی من به این دکتر گفتم این دستشه ؟ قشنگ روش زوم کرد گفت این دستشه این ۵تا انگشتشه ،این کفه پاشه ،این لب و  بینیشه 

خیلی خوب نشون میداد هر کاری میکرد توضیح میداد ،التشم من سر در نیاوردم قشنگ زوم کرد گفت این بیضه هاشه اینم نوکشه که اندازه کن کنجد بود 😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر شیما جون ولی واقعا جالبه انگشتاشم دیدی انومالی نینی من عکسش اصلا واضح نیست دخترم میگه مامان ...

مرسی عزیزدلم‌همچنین شما

اره چون به دکتر گفتم من نمیفهمم قشنگ نشونم داد 

بچه ارومیم بود تکون نمیخورد خیلی 😅

اره ان شاءالله که تنش سالم سلامته و حال نداره بیاد🤲🏼

الهی آمین🙏🙏آخه برج 1 بود کروناگرفته بود😖😖

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2731
واللا بخوام با سونوی دیروزت مقایسه کنم انگار فولیکولی که دیروز سایزش ۱۸ بود ازاد شده. احتمالا به ۲۰ ...

لوبیا پس میشه نتیجه گرفت وقتی کمرنگ میشه دیگه بعدش فولی وجود نداره درسته

یعنی صد درصد ازاد شده؟

برای اینکه فولیکولام خوب رشد کنن و تخمک گذاریم جلو بیافته.  سودا خوب نیست نه؟ چطوری سودای ب ...

برای رشد فولی اب هویج خ تاثیر داره،و گرده نخل و عسل اونم کم ،زیاد نه ،و روغن مالی بدن با سیاهدونه و ورزش 

سودا رو الان یادم نیست بزن گوگل برای رفع سودا چی خوبه عزیزم حالا یادم اومد مینویسم برات

فاطمه جان دوسین خوردم آفت زدم. و خونریزیم قطع شد روز سه پریودی. به نظرت نشونه اینه که بدنم خودش گرمه ...

عزیزم گرمی بدنت زیاده..کاش روغنشو ماساژ میدادی تخمدانارو..ازکجامیدونی ک فولیت رشدش خوب نیس؟؟؟

فولیکول
💢💢💢💢برا رشد بهتر فولیکول و تولید تخمک سالم
مصرف امگا3💢
✅پیاده روی
✅ژل رویال
✅زیتون و روغن زیتون
✅آب ن8لیوان
✅1_14 پری شکم رو با روغن سیاهدونه چرب و ببندید تا فولیکول رشد کند و رحم گرم شود
✅3-8پری میخک خورده شود
✅ویتامینb12 تخمکگزاری بهتر،،،ب کمپلکس،،،، روغن کبد ماهی،،، ویتامین D
امگا3.6.9
دم کرده هل دارچین زیره زعفران و و گلاب 1 تا 15 پری⚜
✅✅حلوا میتی
✅✅عسل و دارچین
✅مز،،کشمش،،،عسل
💢💢💢بالا بردن اندومتر
✅عرق فراسیون
✅خرما
✅نشاسته و آب

2740
عزیزم گرمی بدنت زیاده..کاش روغنشو ماساژ میدادی تخمدانارو..ازکجامیدونی ک فولیت رشدش خوب نیس؟؟؟ فولیک ...

اخه تخمک گذاریم ۱۷،۱۸ سیکلمه. میخواستم زودتر بشه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
اخه تخمک گذاریم ۱۷،۱۸ سیکلمه. میخواستم زودتر بشه

عزیزم بذار بدنت کارخودشوانجام بده.....میتونی باه زنان بخری گیاهیه.....تخمک.گذاریتوجلومیندازه ولی کنارش جیزای اضافه نخوری

عزیزم بذار بدنت کارخودشوانجام بده.....میتونی باه زنان بخری گیاهیه.....تخمک.گذاریتوجلومیندازه ولی کنا ...

ممنون. اره اشتباه کردم دوسین خوردم. چون خیلی ها ازش تعریف کردن

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
ممنون. اره اشتباه کردم دوسین خوردم. چون خیلی ها ازش تعریف کردن

آخه براکسایی خوبه ک طبعشون سرده ولی معلومه طبع توحسابی گرمه........اگ اقدام نداری ب این زودی یه گل گاوزبون دم کن بخور

2706