2752
2734

زیر بعلمو میگم .. زانوهامم همینطور و اونجا ‌‌.... چی بزنم بقیه پوستم سفیده فقط با اینا مشکل دارم ...ایا کرم گاتیو واقعا تاثیر گدارا؟ چی استفاده کردین شما ؟لیزر سفید کننده چطور؟

لیزر برو

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زیر بغل رو لیزر کن، اونجا هم که میگی تیره ست همه اونایی که لباس باز میپوشن اونجاشون باز پوشیده ست

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

فقط لیزر وایتنینگ جوابه. هیچ کرمی روی سیاهی اثر نمی‌ذاره. البته بهت بگم بیکینی توی نژاد ما برای همه خانمها یه مقداری سبزه است . اون سفید بلوری که شاید دیده باشی هیچ وقت نمیشه

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

من لیزر موهای زائد میرم زیر بغلم خیلی سفید شده و بیکینیم خیلی بهتر شده هنوز یکم تیرست چون دیگه از ایغ استفاده نکنید به مرور سفید میشه ولی زانورو واقعاخودمم مشکل دارم

2706