2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
راستی منم دیروز رفتم انومالی همه چیز خوب بود خدارو شکر ،فکر کنم خیلی بچه آرومیه ،انقدر دستاش کوچولو ...

شیما جون مبارک باشه ،چ خوب و قشنگ نشونت داده ،من که سونو میرم زیاد چیزی متوجه نمیشم ،از دست و پاهاش سر در نمیارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای لوبیا ،از دوسین نگو که کل سیستم منو بهم ریخت اصلا بهم نساخت  دوسین خیلی گرمه ،طبعت حتما خ ...

منم الان روز سه هستم. دیگه نمیخورم. خونریزم رو قطع کرد روز ۳.

خوابم به شدت به هم ریخته و سردرد دارم. دهنم بد جور افت زده. 

اره احتمالا بدنم گرمه خودش، سبزه هستم.

یه دکتر سنتی دارم براش نوشتم گفت گرمی زیاده و اینکه گردش خونت مختل شده. بهم گفت حتما ورزش کنم و برگ گشنیز و تخم گشنیز قرقره کنم واسه افت. 

واقعا هر چیزی به هر کسی نمیسازه!!

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
خوبه که سیکلت کوتاه شد. چیکارا کرده بودی سیکلت کوتاه شد؟ فکر کنم از بعد ۱۳،۱۴ کیتت رنگ بگیره. ...

لبنیات و کلا حذف کردم‌.گرمی هم کلا عادتمه میخوردم.یکی هم فعالیت بدنیم بخاطر یه کارایی که پیش اومده بود برامون زیاد شد.مثل جابجایی یه سری وسایل و اینا.

میفته تعطیلات.احتمالا این ماه نرم اقدام.میترسم سونو نرم و اشتباه اقدام کنم

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2731
خوبه که سیکلت کوتاه شد. چیکارا کرده بودی سیکلت کوتاه شد؟ فکر کنم از بعد ۱۳،۱۴ کیتت رنگ بگیره. ...

لوبيا رفتم سونو بيا جوابهاش ببين

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
منم الان روز سه هستم. دیگه نمیخورم. خونریزم رو قطع کرد روز ۳. خوابم به شدت به هم ریخته و سردرد د ...

ای بابا .افت دهن خیلی بده ☹☹☹

ایشالا زود خوب میشی.خوب همین هل و دارچین که دم کردی خیلی خوبه خودشم اینا فک نکنم همچین عوارضی داشته باشه.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
راستی منم دیروز رفتم انومالی همه چیز خوب بود خدارو شکر ،فکر کنم خیلی بچه آرومیه ،انقدر دستاش کوچولو ...

خداروشکر شیما جون ولی واقعا جالبه انگشتاشم دیدی انومالی نینی من عکسش اصلا واضح نیست دخترم میگه مامان این چرا مثل روحه؟ چرا عکسش اینجوری افتاده ؟؟ منم گفتم حتما ی جا بند نمیشد عکسش واضح نیست مونیتور هم نگاه نکردم چیزی ببینم 

انشالله سالم  بگیری بغلت عزیزم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

الحمدالله الحمدالله🙏🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
منم دیروز فهمیدم دلشوره گرفتم از قبلا میشناختمش😪

من توهمه تاپیکاش میرفتم..خیلی خانوم خوبیه ب تک تک سوالامون جواب میداد..خداکنه اتفاقی براش نیفتاده باش🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

واللا بخوام با سونوی دیروزت مقایسه کنم انگار فولیکولی که دیروز سایزش ۱۸ بود ازاد شده. احتمالا به ۲۰ اینا رسیده و صبح طرف های صبح اینا ازاد شده و دیگه فکر نمیکنم فولیکولی که ۲۳ میلیمتر هست الان ازاد بشه، چون هورمونت افت کرده و احتمالا دفع میشه خود به خود.

فقط یک اقدام رفتی و خیلی نزدیک به تخمک گذاریت بود اقدامت. شاید ۲،۳ ساعت با تخمک گذاری فاصله داشت. دقیق نمیتونم بگم تخمکت کی ازاد شده.

ایشاللا باردار میشی 🙏

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
فولی ۱۸ ازاد شده 

روژا جون ب نظرت چقدر ب جنسيت مورد نظرم ميرسه؟؟اقدامم

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
2706