2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015069 بازدید | 355184 پست
شما یه سونو برو. عکس کیت هات رو بزار

باشه ببينم ظهر جور ميشه برم

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما یه سونو برو. عکس کیت هات رو بزار

اخه باز بايد برم بدم نسخه بنويسن 😔

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
2742
سارا جون برو تو پیج این خانوم دکتر تو هایلایت ها همون گزینه اول رو بزن 

عزیزم دوستم میخواد ای وی اف جنسیت انجام بده میگه مهمتر ین آیتم اسپرم مرد بر ای انجام ای وی اف تعیین جنسیت کدوم مورد از اسپرمش خیلی باید خوب باشه و اینکه کلا بهترین دار ویی که مرد برای اسپرم برای ای وی اف جنسیت بخوره چیه 

بری سونو بگی سونوی رحم و ضمائم میخوام برات انجام میدن

همينجور ازاد برم بگم بدون اينكه بنويسن انجام ميدن؟؟؟

همينجور ازاد برم بگم بدون اينكه بنويسن انجام ميدن؟؟؟

اره انجام میدن 

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2738
من شنیدم انجام میدن

سلام لوبیا جون.این ماه من ۶روز زودتر پریود شدم.سیکلم ۲۸روزه شد.از روز ۸ کیت میذارم امروز ۱۲ام هست ولی فقط هاله داره.از ی طرفم از فردا تعطیله سونو نمیتونم .کلا برنامم بهم ریخت.امروز کیتم تازه شده ۰.۲۶ تو premom

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
سلام لوبیا جون.این ماه من ۶روز زودتر پریود شدم.سیکلم ۲۸روزه شد.از روز ۸ کیت میذارم امروز ۱۲ام هست ول ...

خوبه که سیکلت کوتاه شد. چیکارا کرده بودی سیکلت کوتاه شد؟

فکر کنم از بعد ۱۳،۱۴ کیتت رنگ بگیره. اقدام داری اینکاه؟

منم روز ۳ هستم. دوسین خوردم دهنم بد جور افت زده

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
سلام شیما جان خوبی گل پسرمون خوبه اره مامان مهرسا بود اسمش نیومد انشالله که پسر باشه

سلام فدات عزیزم ماهم خوبیم 

پسرتو خوبه ؟😍اسمش و میتونی تگ کنی بیاد ببینیم چی شد 

انشالله خوشحال شده باشه

@ftm0210   فاطمه جون از کاربر نازگل خانومم چ خبر؟ همون ماماهه🥺نکنه..😣😖

کروناگرفته بود ولی چن وقته ازش بی خبریم..خیلی نگرانشی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

راستی منم دیروز رفتم انومالی همه چیز خوب بود خدارو شکر ،فکر کنم خیلی بچه آرومیه ،انقدر دستاش کوچولو بامزه بود انگشتاش یه ذره بود 😍دلمو برد 

دعا کردم همه منتظرا این لحظه رو تجربه کنن انشالله 

سر انومالی دخترم که رفته بودم وروجک یه جا بند نمیشد ،حالت جنین و نوشته بود در حالت سجده ایی سر شو داده بود پایین باسنشوو بالا😅 ولی این اروم بود

2706