2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016283 بازدید | 355185 پست
یعنی فقط توت فرنگی وابلیمو؟

اره والا توت فرهنگی هم خو نبود اون فصل موز و انگور و کشمش و خیار شور خونگی و اینجور چیزا خوردم..ب نظرم تغذیه اون قدر مهم نیست ک روش زووم بشی مهم اسپرم و تخمک گداری بعد هم رحم تمیز و گرم باشه

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
اره الله ماشالله ۱۵ تا بجه و ۴۰ ۵۰ تا نوه و نتیجه دارن ب سختی میشه اسم گذاشت تکراری نشه😂

خدا نگهشون داره 😂 آریامهر اسم خاص و شیکیه 😍😍😍

دلبندای من بند بند وجودتون را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایتان را دارد😍😍😍واسه بار دوم دارم مادر میشم😍یه دختر یازده ماهه دارم و دوبارت یه مهمون ناخونده دارم تو دلم😍🌹😍که با تمام وجودم پذیرای وجودشم😍😘❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب عزیزم سامیار با سام خیلی فرق میکنه هم معنیش هم تلفظش مثلا سامیار رو هرگز سام صدا نمیکنن سامی صدا ...

مرسی مهربونم ان شالله همچنین عزیزدلم😘😘😭

دلبندای من بند بند وجودتون را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایتان را دارد😍😍😍واسه بار دوم دارم مادر میشم😍یه دختر یازده ماهه دارم و دوبارت یه مهمون ناخونده دارم تو دلم😍🌹😍که با تمام وجودم پذیرای وجودشم😍😘❤️
قربونت بشم  ببین من دیروز داشتم یه لایو میدیدم دکتر بیهوشی بودگفت اگه خیلی حاد باشه بیهوشی کام ...

پس من مدارک و ام ار ای کمرمو ببرم ببینه دکتر.مرسی گلم.همینطوریش همیشه کمرم درد میکنه.حالا امپولم بزنن روش نابودش کنن 😒

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2731
اسم مهراد و خیلی دوس داشتم ولی شوهرم قبول نکرد ..مبارکش باشه اسم قشنگیه ..منم کلمه مهر و خیلی دوس دا ...

ممنون گلم.نامدارباشه گل پسرت 💙

مهراد اسم قشنگیه.ایشالا بسلامت بدنیا بیاد من اسم پسرمو میزارم کیانمهر.منم مهرو دوسدارم . نینیمم مه ...

ممنون عزیزم.به سلامتی و دل خوش بغل بگیری.خیلی هم عالی 💙

سلام لطفا جوابم بديد من سونو رفتم با فولي ٢٢ و ١٨و هنوز كيتم همرنگه پسر ميخام كي اقدام كنم؟؟؟

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
مرسی مهربونم ان شالله همچنین عزیزدلم😘😘😭

قربونت عزیزم ممنون😘😘😘❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
پس من مدارک و ام ار ای کمرمو ببرم ببینه دکتر.مرسی گلم.همینطوریش همیشه کمرم درد میکنه.حالا امپولم بزن ...

سارا جون برو تو پیج این خانوم دکتر تو هایلایت ها همون گزینه اول رو بزن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام عزیزم حالا همرنگ هستن یه مقدار ورزش کنید ازاد بشه در این حالت شما هر ۴ ساعت یه بار کیت بزن به م ...

روژا جان كيت زدم كم رنگ شد ساعت ٩صبح اقدام كردم بعدي كي باشه؟؟؟

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
روژا جان كيت زدم كم رنگ شد ساعت ٩صبح اقدام كردم بعدي كي باشه؟؟؟

خیلی عالی اقدامت انشالله که گرفته باشه و پسر دیگه اقدام نکن چون از تخمک گذاری فاصله میگیره تخمک پیر میشه و جنسیت دختر انشالله با همین اقدام باردار میشی

2706