2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
واقعا😍😍😍سالگردعقدمام امروزه😍😍😍😍😍میشه13سال

مال ما 5ساله شد

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
مبارکه عزیزم ان شاءالله همیشه خوشبخت باشین 

فدات بشم من عزیز مهربونم و همچنین  

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان امروز روز سوم پریود هستم. از روز اول پریود سیاهدونه، عسل، زنجبیل ، هل، زعفران قاطی کردم و‌گفت ...

سلام عزیزم منم چندباراینجوری شدم ازخوردن زیادگرمی بودبخصوص سیاه دونه وعسل دهانشویه وشربت دیفینهیدرامین روتوی دهنم قرقره کردم زودخوب شدم

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
واقعا جالب 😀 انشالله ک صد سال کنار هم‌ با بچه ها و نوه ها خوشبخت بشین 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

فداتشم عزیزدلم و همچنین شما      

2731
لوبیا پریروز بکی بود گفت ناخواسته باردار شدم فردا میخوام برم ان تی دعا کنید پسر باشه چی بود اسمش یاد ...

واللا منم نمیدونم. ایشاللا که به مراد دلش برسه. شاید بیاد خبر بده

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
لوبیا پریروز بکی بود گفت ناخواسته باردار شدم فردا میخوام برم ان تی دعا کنید پسر باشه چی بود اسمش یاد ...

سلام شیما جان خوبی گل پسرمون خوبه اره مامان مهرسا بود اسمش نیومد انشالله که پسر باشه

سلام عزیزم منم چندباراینجوری شدم ازخوردن زیادگرمی بودبخصوص سیاه دونه وعسل دهانشویه وشربت دیفینهیدرام ...

مرسی جواب دادی. پس نخورم من سیاهدانه و عسل. شاید بدنم گرمه نودش. مخصوصا که الان تابستونم هست

شما الان صبح اقدام داشتی و میلیون ها اسپرم تو لوله فالوپ منتظر تخمکن. به محض اینکه تخمک ازاد بشه، یک ...

الان باز ز زدم ب دكتر گفت وقتي كيت كم رنگ ميشه يعني شروع تخمك گذاري حالا تو ٢٤ساعت يا ٤٨ساعت ديگه بايد امشب و فردا شب هم اقدام كني و حتما با جوش شبرين بشوري..حالا من ديگه گيج شدم وفت..توكل ب خدا

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
يه مدت افسردگي گرفتم و دائم گريه ميکردم، الان بهترم.......

ستاره جان وقتی سقط کردین خیلی ناراحت شدم. اون موقع خواننده خاموش بودم. ایشاللا به زودی جاش برات سبز بشه.

سعی کنین شوهرتون هر ۳-۵ روز تخلیه بشه و اسپرم هاش کهنه نشه، چون اسپرم کهنه درصد تواناییش کمتر میشه. ایشاللا به زودی پسرت رو باردار بشی. 

الان باز ز زدم ب دكتر گفت وقتي كيت كم رنگ ميشه يعني شروع تخمك گذاري حالا تو ٢٤ساعت يا ٤٨ساعت ديگه با ...

كلا ديگه نميدونم چيكار كنم گفت نيازي هم ب سونو نيست فقط امشب و فردا شب هم اقدام كن و اينكه بازم گفت اسپرم تازه براي ما مهمه 

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
2706