2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016278 بازدید | 355185 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ستاره جون این آزمایش رو کجا دادی ؟ یک درصد مورفولوژیش نرماله بقیه تار 

ابن سينا، ميدونم خيلي افتضاحه، ميخوام ببينم دارويي ويتاميني معرفي کنيد،گفتن 16 خرداد زنگ بزنم وقت ارولوژي بگيرم

خيلي ناراحتم

2731
ممنون گلم الهی بچه خوشگلت سلامت باشه شما از چند سیکل خوردی ؟

هرروز باید بخوری

من قبل پری خوردم تا ی روز قبل از موعدم ک فهمیدم باردارم

فقط بعد تخمک گذاری روزی ۲تا بعد یکی خوردم بقیش۳تا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ابن سينا، ميدونم خيلي افتضاحه، ميخوام ببينم دارويي ويتاميني معرفي کنيد،گفتن 16 خرداد زنگ بزنم وقت ار ...

سلام ستاره جون خوبی؟

نگران نباش ببرش دکتر.با دارو خوب میشه

ایشالا این بار ی نینی پسر میاد تو دلت

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ختم امشبم ب نیت مامان ستایش عزیز بود

ایشالا ب حاجتش برسه😗

ان شاء الله به سلامتی و دل خوش بغل بگیریش .من ای وی اف بودم.دکتر گفت باید تا جایی که میشه نگه داریم ...

مهراد اسم قشنگیه.ایشالا بسلامت بدنیا بیاد

من اسم پسرمو میزارم کیانمهر.منم مهرو دوسدارم .

نینیمم مهر بدنیا میاد😍😍😍😍

نگران نبلش هنوز اورژانسی نیست ولی زیاد اب بخور ک جنین خوب رشد کنه وزن بگیره

انشالله دعا کن

۱۲ بهمن بی بی چکم مثبت شد😍😍💓خدایا مرسی برای سلامتی نی نی تو دلم💖 ی صلوات بفرستین💞..خدایا ب شوهرم کمک کن😞❤❤

سلام لطفا زود حوابم بديد من امروز سونو كردم فولي ٢٢و ١٨دارم و كيت هم پر رنگه براي پسر شدن امشب اقدام كنم يا فردا؟؟؟؟

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
سلام لطفا زود حوابم بديد من امروز سونو كردم فولي ٢٢و ١٨دارم و كيت هم پر رنگه براي پسر شدن امشب اقدام ...

یه کیت دیگه بزن ببین کمرنگ شده ترشحات چطوری فولی ۲۲ نزدیکای صبح احتمالا ازاد بشه

یه کیت دیگه بزن ببین کمرنگ شده ترشحات چطوری فولی ۲۲ نزدیکای صبح احتمالا ازاد بشه

مرسي ك جوابم دادي پس بمونم صبح درسته؟؟؟

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
سلام ستاره جون خوبی؟ نگران نباش ببرش دکتر.با دارو خوب میشه ایشالا این بار ی نینی پسر میاد تو دلت

سلام عزيزم

سه تا پسر باردار بودم، ولي يدفعه آزمايش شوهرم اينجوري شده، دکتر گفت نطفه ضعيف بوده، بدنت پس ميزنه يا قلبشون از کار ميوفته

2706