2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017279 بازدید | 355185 پست
واللا بخوام با سونوی دیروزت مقایسه کنم انگار فولیکولی که دیروز سایزش ۱۸ بود ازاد شده. احتمالا به ۲۰ ...

دكتر ك گفت كافيه اقدامت

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
دكتر ك گفت كافيه اقدامت

عکس کیت هاتو میذاری خانمی؟؟

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الحمدالله الحمدالله🙏🙏🙏🙏🙏

فاطمه جان دوسین خوردم آفت زدم. و خونریزیم قطع شد روز سه پریودی. به نظرت نشونه اینه که بدنم خودش گرمه؟

برای رشد فولی چی بخورم بنظرت؟ چون دوسین بهم نمیسازه انگار

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
عالی بوده عالی انشالله ۹۰ درصد اگه اسپرم همسرت خوب باشه

واقعا؟؟؟

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****

عکس همه رو نمیشه با ساعت و روز سیکلت بذاری ؟ چون کیت من فقط چند ساعا مثبت میمونه بعد خیلی نامحسوس کمرنگ میشه و حدود ۲۴ ساعت تو اون کمرنگی نیمونه و بعدش مثل مال تو میشع.میخوام بدونم بین کدوم کیت ها آزاد میشه

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
ممنون قربونت..به نظرم  ساعت ۵ نزدیکی کن زمان از دست ندی...اگه ۶ صبح نزدیکی کنی تا ۱۲ ساعت بعدشم ...

یعنی مردبخوابه بعدبیدارش کنیم؟خواب الو باشه رواسپرم تاثیری نداره؟

خدایابه امیدخودت🌺
عکس همه رو نمیشه با ساعت و روز سیکلت بذاری ؟ چون کیت من فقط چند ساعا مثبت میمونه بعد خیلی نامحسوس کم ...

منم الان روز سه هستم. دیگه نمیخورم. خونریزم رو قطع کرد روز ۳. خوابم به شدت به هم ریخته و سردرد د ...

گرمی زیاد خونریزی رو قطع میکنه 

شما احتمالا سودای بدنت زیاده که خوابت بهم ریخته ،سردرد هم ی نشونش ،دقیقا مثله من 

گشنیز خیلی سرده ،چارش دقیقا همینه ،این کارو کن خوب میشی ،دیگه هم نخور یا خ کم بخور اندازه ی عدس بخور 

برا چی خورده بودی لوبیا جون 

خیلی عالی بوده اقدامت انشالله پسر و بارداریت اون کیت رو ساعت چند زدی در حد همون رنگ نزدیک ازاد شدن

مرسي روژا جون ميام باز خبر ميدم بهتون

2706