2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016285 بازدید | 355185 پست

خیلی ممنون عزیزم

ساعت ۱۲ تا ۶صب روز ۲۰سیکل رنگ کیت ثابت بود؟

ساعت ۶صب کمرنگی دیدی؟

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والله دیگه اقدام نروو کافیه اسپرم هست تخمک هست اگه بخواد لقاح صورت گرفته 

يعني الان ديگه اقدام نكنم؟؟؟

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
تواین چندروزدوبارسونورفتی؟

بله عصر و صبح

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
2731
مرسي روژا جون ميام باز خبر ميدم بهتون

ببخش هی سوال میپرسم ها.من تخمک گذاریم میفته فردا تعطیله همه جا میخوام لاقل از کیت تشخیص بدم.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
گرمی زیاد خونریزی رو قطع میکنه  شما احتمالا سودای بدنت زیاده که خوابت بهم ریخته ،سردرد هم ی نش ...

برای اینکه فولیکولام خوب رشد کنن و تخمک گذاریم جلو بیافته. 

سودا خوب نیست نه؟ چطوری سودای بدنم رو کم کنم؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
عزیزم دوستم میخواد ای وی اف جنسیت انجام بده میگه مهمتر ین آیتم اسپرم مرد بر ای انجام ای وی اف تعیین ...

گلم مورفولوژی باید خوب باشه ولی با این حال همسر من مورفولوژیش دو در صد نرمال بود از ۱۵ تا تخمک ۱۲تا جنین شد که بارداری قبلی دو قلو شد یه دختر یه پسر شدن ۸تا دارم که نمیدونم جنسیتشون چیه چون تعین جنسیت نکردم 

خودش باید کیفیت تخمکش رو ببره بالا با تغذیه سالم و پیاده روی 

همسرشم یه آز بده اگه مشکلی داشت فرتیل پلاس بخوره دکتر همسرم این قرص رو‌داد که خیلی قوی 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
اره، دیگه اقدام بعد از این فایده ای نداره. چون بخواد  لقاح بشه با اسپرم های ۹ صبح لقاح میش ...

لوبیا جون اقدامشون ۹صبح بوده؟ فقط؟

تخمک ساعت ۸ ازاد شده حالا اقدام کنی ۶ ساعت ازش گذشته یه اقدام میتونی بری ولی بعد این ساعت تری خیلی بهتر چون از تخمک گذاری فاصله میگیری همسرت اگه وضع اسپرمش خوبه همین حالا  اگه نمیتونه دیگه نه نروو

ببخش هی سوال میپرسم ها.من تخمک گذاریم میفته فردا تعطیله همه جا میخوام لاقل از کیت تشخیص بدم.

اره صبح ٩كاملا بي رنگ شد 

تخمک ساعت ۸ ازاد شده حالا اقدام کنی ۶ ساعت ازش گذشته یه اقدام میتونی بری ولی بعد این ساعت تری خیلی ب ...

مرسي روژا جان 

دکترت از قبل اعتقاد داشت دو اقدام بری قبل از تخمک گذاری؟

ولی دکترت بهت گفته گفت امشب ازاد میشه و بهت گفته بود امشب و فردا شب نزدیکی کنی. درسته؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2706