2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015322 بازدید | 355184 پست
وای سردرد خ بده نگوووووو😩😩😩

بخدا دارم دیونه میشم دوتا مسکن هم خوردم 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
چرااااا؟ بابا بی خیال تروخداااااا این همه عذاب واسه چی آخه نگران نباش  خوش باش بی خیال غم وغصه ...

نه عشقم یهو سردر گرفتم‌شدید و وحشتناک دوتا مسکنم خوردم گلاب به روت بالا هم آوردم ولی خوب نشدم 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس پیش به سوی اقدام خواهرنازنینم مثل هرماه قوی تراز ماه گذشته برو جلو مطمئنم آرزوی تو تابهمن برآورده ...

آره عزیزم‌شما و آنالی گفتین تا بهمن باردار میشم ان شاءالله به آرزوت برسی 

ای وای خوش بحالش من عاشق و دیوانه ی کوهم محشره یهو چقد دلم خواست😔😔😔 چه به خودشم میرسه شوهرت یه ...

آره دیگه منم 23 تا مهمون دارم ناهار فردا دست تنها 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2731
آره عزیزم‌شما و آنالی گفتین تا بهمن باردار میشم ان شاءالله به آرزوت برسی 

ممنونم قربونت برم همچنین خودت 🥰

توبه آرزوت برسی یکی از آرزوهای من برآورده میشه ❤🥰😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اللهم عجل لولیک الفرج ان شاء الله ک به زودی گره از کارت باز میشه اگ قابل باشم دعاگو هستم 💚💚

سلام خوبی افسانه جون گل پسرمون چطوره   

مدتیه نمیام تاپیک, تازه اومدم اسمتو  دیدم خوشحال شدم یاد اون موقع ها افتادم , از بچه ها چه خبر , فری و مهرک و لیانا و اولدوز .

دلم برا تاپیک تنگ شد گفتم پیامی بدم . 

با گل پسرت در چه حالی هستی , الان دیگه مردی شدن نی نی هامون , شیرین شدن حسابی . 

انشاا... که زیر سایه مامان و باباش بزرگ بشه     

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2738
آره دیدم عشقم هالش کاملا واضحه حتی وقتی زومم نکردم خداکنه واقعی باشه خدا کنه فرداصبح پررنگ تربشه ای ...

سامی ببخشید ادرارم خیلی روشن شده گفتم که نیای منتظر بمونی بدقول بشم تاظهر میزنم عکسشو برات میفرستم

نه دختر حشره چیه . من با اوابوست آشنایی ندارم نمی تونم اطلاعاتی بهت بدم گلم. نمیدونم انقدر جلو اند ...

فدات سامی جون.آخه مثلا این ماهم یعنی تخمک گذاری کی داشتم ک روز۱۸سیکلم پری شدم؟؟؟۱۴ روز قبلش میشه روز ۴ پری🤔

فردا ب دکترم ز میزنم خودمم فعلا صلاح نمیبینم کلو بخورم

این ماه استراحت میدم.بنظرت عسلو سیاهدانه بخورم؟؟؟ داروها خانم کریمی رو ک نمیخورم. گل گردو رو دم کنم بخورم؟

واااای ۱شنبه نوبت میکرو داشتم امروز میخواستم برم واسه شب یلدا خرید کنم.همش بباد رفت.از همه جهات این پری بهم ضرر داد😥

😶😶

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
نگران نباش عشقم چندماه به بدنت استراحت بده تا روال طبیعی خودش رو پیدا کنه .... تو شیمیایی وگیاهی وه ...

هیچی هیچی نخورم؟ گیاهی؟

فولی لعنتی ریز میمونه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
فدات سامی جون.آخه مثلا این ماهم یعنی تخمک گذاری کی داشتم ک روز۱۸سیکلم پری شدم؟؟؟۱۴ روز قبلش میشه روز ...

شبنم علت ريختن سيکلت بهم داروهاي گياهي کريمي بود حتي اگريه روز مصرف کرده باشي يه ماه استرلحت کن بدنت به روند خودش برگرده

خداروشکر ماهور بعد ۴۹ روز تاخير پري اومد البته کريمي بهش گفت امپول نزن بيا دارو بدم باز شي که بازپري نشد اخر گفتم همرو بريز بيرون برو امپول بزن 

تمام سيستم بدنش بهم خورد

من پيش بهترين حکيم تهران رفتم از رو نبضم همه بيماريهامو گفت بهم ده بسته ابزن داد باز ترسبدم بشينم داخلش

رحم فرق داره حساسه با کوچکترين چيزي تا مدتها به حالت طبيعي برنميگرده

الان اين ماه اقدام داشتي

اگر اره چندروز بعد اقدامت افتادي به خونريري

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706