2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015845 بازدید | 355185 پست
جون من؟

اوهوم.زودتر پری شدم

اوابوست خوردم گفتم اینو بخورم اوکی میشه بهم ریختم.همین حالا هی مشکل بوجود میاد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من معتادمممممم😭😭😭😭

چرااااااااا؟چی شده؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
😘😘😘🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤

سامی سامی من پری شدم.۹روز زودتر.بنظرت چرااااا

بخاطر اوابوست نیس؟هیچی نخوردم این ماه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
بچه ها من معتادمممممم😭😭😭😭

دیگ همینو کم داشتیم ک معتاد بشی

حالا چی میکشی؟

سامی سامی من پری شدم.۸روز زودتر.بنظرت چرااااا بخاطر اوابوست نیس؟هیچز نخوردم این ماه

چقدر عجیب ۸ روز زودتر پری شدی؟

یعنی این ماه سیکلت چند روزه شد؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
هی توهم انکار سر آوردی چخبرته ی نفس عمیق بکشد

😩

چقدر عجیب ۸ روز زودتر پری شدی؟ یعنی این ماه سیکلت چند روزه شد؟

اشتباه گفتم ۹روز زودتر.سامی امروز۱۸سیکلمه

واقعا عجیبه واسم.هیچوقت اینجوری نشده بودم

هفته پیش دارو خ کریمیو خوردم این هفته هم اوابوستو

نکنه حشره ای چیزی داده خوردم😮

منم‌

نسرین عزیزم چندم سیکلت هستی؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706