2752
2734

خانما من رابطه مشکوک داشتم واسه همین قرص اورژانسی در دسترسم نبود از ال دی به صورت چهارتا بلافاصله و چهارتا دوازده ساعت بعد استفاده کردم چند روز بعد استفاده باید پریود بشم؟؟کسی اطلاع داره ؟؟؟خیلی نگرانم چون سر بچه اولم اورژانسی خورده بودم ولی باردار شدم

ال دی مگه جای اورژانسی و میگیره؟!

فک نکنم 

بعدم مواظب باش تداخل دارویی نداشته باشه داروهای با اورژانسی و ال دی 

چون الکی نمیشه که یهو کار نکنن

حامیان کودک همسری منو ریپ نزنن.مرسی چون من اعصابمو از سر راه نیاوردم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ال دی مگه جای اورژانسی و میگیره؟! فک نکنم  بعدم مواظب باش تداخل دارویی نداشته باشه داروهای با ...

میدونی بدیش به این بود بخاطر جراحی دندون عقلم  آنتی بیوتیک مصرف میکردم و آنتی بیوتیک اثر ال دی رو کم می‌کنه حالا نمی‌دونم چه خاکی تو سرم بریزم تازه هم پریودیم تموم شده بود که این اتفاق افتاد به نظرتون ظرف یه هفته پریود میشم یا همون زمان پریودیم؟؟

کدوم آدم عاقل ۴ تا ال دی باهم میخوره؟؟؟؟

میدونستی مصرف بالای ۱ دونه باعث سکته مغزی و قلبی میشه و سفت شدن خون در بدن؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا سر خود و الکی کارایی ک ب جونت ممکنه آسیب بزنه رو انجام نده

والا خدا دلش واست سوخته بهت فرصت دوباره داده

دیگ اینکارو تکرار نکن 

آدم عاقل هیچ قرصی رو بیشتر از ۲ تا نمیخوره(اونم بعضیداز قرصا) چ برسه ۴ تاااا

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
کدوم آدم عاقل ۴ تا ال دی باهم میخوره؟؟؟؟ میدونستی مصرف بالای ۱ دونه باعث سکته مغزی و قلبی میشه و سف ...

عزیزم من از تو سایت پزشکی خوندم و استفاده کردم نوشته بودی به جای اورژانسی این گزینه رو میشه درمواقعی ضروری انتخاب کرد من تو عمرم فقط یه بار اورژانسی خوردم که حامله شدم اونم یه بچه ناسالم اگه جای من بودی با یه بچه کم ذهن سرو کله می‌زدی هرکاری میکردی که یه دونه مشابهشو دیگه نداشته باشی .بازم متشکرم ازت واسه نظرت عزیزم

عزیزم من از تو سایت پزشکی خوندم و استفاده کردم نوشته بودی به جای اورژانسی این گزینه رو میشه درمواقعی ...

من بخاطر سلامت خودت میگم 

گیریم ک حامله شدی 

ال دی بچتو ناقص کرد 

کی پاسخگوعه؟؟؟؟

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
من بخاطر سلامت خودت میگم  گیریم ک حامله شدی  ال دی بچتو ناقص کرد  کی پاسخگوعه؟؟؟؟

میدونم فداتشم اینقدر سر یه بچه عذاب کشیدم که باورت نمیشه دیگه دومی فکرشم باعث عذابمه ، خدا بده بچه خوبه ولی سالمش 

هیجده خرداد باید پری بشم

احتمالا همون موقه پریودیت بشی چون خیلی مونده اثر قرص بعد ی هفته میره فقط تو این مدت مراقبت کن نخوای دوباره اورژانسی بخوری 

میت نی بری حلقه بذاری خودتو راحت کنی دیگه اینقد استرس نکشی ۵ ساله بذار و تمااام