2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015845 بازدید | 355185 پست
سلام خوبی الدوز؟ دخترای نازت خوبن؟ دخترت خوبه ، اذیت نمکنه؟ شیر خودتو میدی ؟ راستی الان چند روزش ش ...

سلام اره عزیزم خوبن مرسی گل پسر تو چکار میکنه روزای اول زایمانت هی سر زدم عکس نی نیت ببینم ندیدم 

نه خدا رو شکر زیاد اذیت نداره اره شیر خودم میدم الان یک هفته س افتاده ماه چهارم و سر سه ماهگیش ۵۷۰۰ بود

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
کاش منم معتاد بودم ولی پری نشده بودم😶

شبنم نوشته اووبوست کاملا طبیعیه مکمل غذایی هست بدون عوارض بنظرت دیگ چ چیزی باعث شده زود پری بشی؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای سلاااام رفیق خوب شد تنها نیستم😂😂😭😭

سرم داره میترکه دوتاقرصم خوردم😭

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
اشتباه گفتم ۹روز زودتر.سامی امروز۱۸سیکلمه واقعا عجیبه واسم.هیچوقت اینجوری نشده بودم هفته پیش دارو ...

اولین ماه بود دارو خانم کریمی میخوردی؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731

وای سردرد خ بده نگوووووو😩😩😩

اولین ماه بود دارو خانم کریمی میخوردی؟

بله.ولی از ۵ سیکل تا ۱۱ خوردم

فاطمه ک گفت ماهور شیاف میزاشت سیکلش بهم خورده دیگ نخوردم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
شبنم نوشته اووبوست کاملا طبیعیه مکمل غذایی هست بدون عوارض بنظرت دیگ چ چیزی باعث شده زود پری بشی؟

اره ربطی ب اوابوست نداره.نمیدونم والا.آخه یهویی چی شد 

وااای کلی این هفته برنامه داشتم همش بهم خورد

نکنه واسه داروها خانم کریمیه.یعنی یهو مشکل هورمونی پیدا کردم.دوماه پیش آز دادم ک منفی بود دکتر گفت منفی باشه مشکلی نداری

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اشتباه گفتم ۹روز زودتر.سامی امروز۱۸سیکلمه واقعا عجیبه واسم.هیچوقت اینجوری نشده بودم هفته پیش دارو ...

نه دختر حشره چیه .

من با اوابوست آشنایی ندارم نمی تونم اطلاعاتی بهت بدم گلم.

نمیدونم انقدر جلو انداختن بخاطر داروهای خانم کریمیه یا اوابوست یا چیز دیگه ...‌

ولی من اگه جات بودم به بدنم بعد ازاین پریودی استراحت میدادم وهیچ چیزی مصرف نمیکردم اصلا وابدا .ویک شب درمیون از ۸سیکل تا دوهفته میرفتم اقدام دوماه یا سه ماه این روند رو ادامه میدادم .

از ماه اول اقدامت بهت گفتم گوش نکردی نباید وقتی سیکل منظم داشتی میرفتی سراغ لتروزول ومحرک وسنو وباید یک شب درمیون اقدامت رو میکردی وخیلی زود هم نتیجه میگرفتی اما تو راه هایی رو که خانم هایی که مشکل باروری دارن بعد ۶ماه اقدام یا یک سال اقدام انجام میدن همه رو همین اول انجام دادی .

ببین شبنم جون چون برام عزیزی انقدر برات وقت میزارم هرسری وحرفهای تکراری من ومیشنوی خانم هایی که مشکل دارن تو تخمک گذاری تو سیکلشون اینا باید محرک استفاده کنن وبرای بدنشون جواب میده ولی کسی که کاملا سالمه سیکل منظم داره وقتی محرک میخوره کاملا نتیجه عکس میده .توباید تا۶ ماه یک شب درمیون بعد پری میرفتی اقدام اون موقع اگه نمیشد بعدش میرفتی دنبال محرک های طبیعی وشیمیایی وسنو ......

الان کلا بدنت بهم ریخته واحتیاج به زمان داره هنوز محرک های ماه های گذشته تاثییرش هست توبدنت .

بعدشم ماه اول کیتت روز ۸بودیا ۹ رنگ گرفت بعدش کم رنگ شد روز۱۱ رفتی سنو گفت فولی های  ریز داری من بهت گفتم آزاد کردی تو گفتی نه مایع آزاد ندید ومن فولی بالغ ندارم وکلی غصه خوردی واسترس کشیدی اگه فولی بالغ نداشتی چطوری ۱۵ روز یا ۱۷ روز بعدش پریود شده بودی؟پس فولی داشتی وآزادکردی .

من بهت گفته بودم شبنم وقتی میگی سیکلم ۲۴ و۲۵ و۲۷ روزست یعنی از ۸ و۹ سیکل باید اقدام کنی وکیت بزاری .اصلا غیرممکنه کسی که فولی بالغ نداشته باشه پریود بشه وقتی یک فولیکول بالغ میشه از جدارش جدا میشه داخل فالوپ میوفته تخمک و ۲۴ ساعت زندست اونجا اگه اسپرمی ورود کرد لقاح شکل میگیره درغیر این صورت تخمک جذب واندومتر به مرور ۱۴روز فروکش میکنه وپریود اتفاق میوفته همه ی این ها بستگی به تخمک داره ‌.یک زن اگه تخمک گذاری نداشته باشه پریود هم نمیشه .

من برنامه تقویم من رو نصب کردم دقیقا روزهایی که ترشحاتم زیاده واونجا وارد میکنم تخمک گذاری ۱۴ روز بعدش پریود میشم .

اگه یک ماه ترشح نداشته باشم پریودم عقب میوفته و۱۰یا۲۰روز دیر ترپریود میشم که بخاطر بالارفتن وزنم این اتفاق برام میوفته ولی هرزمان پریود میشم ۱۴ روز قبلش ترشح داشتم.

ببخش سرت رو درد آوردم تورو خدا خودت رو اذیت نکن یه چند ماه طبیعی وبدون استرس سنو اقدام کن واین رو بدون جنسیت دسته خداست نه اینکه اقدام کنی نی نیت دختر ناز بشه بگی سامی توگفتی یک شب درمیون برم من باسنو پیش نرفتم؟دسته من وتو نیست خدای خوبمون برامون نوشته بچه هامون چند تا وچه جنسیتی هستن .

شبنم خیلی برام عزیزی چون هم شخصیت شوخ طبعی داری هم آدم رکی هستی واز شخصیتت خوشم میاد بخاطر همین هرسری برات تومارمینویسم فقط میخوام زودتر بارداربشی واز این انتظار راحت بشی چون میدونستم ازاولش که سالمی واحتیاج به درمان دارویی وشیمیایی نداری .

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
۱۱ سیکلم عشقم

پس پیش به سوی اقدام خواهرنازنینم مثل هرماه قوی تراز ماه گذشته برو جلو مطمئنم آرزوی تو تابهمن برآورده میشه عشقم یادته که بهت گفتم تا بهمن 🥰❤😉

مطمئنم تا بهمن باردار میشی فقط ورزش ورقص وآرامش یادت نره نازنین 😘😘😘😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اره ربطی ب اوابوست نداره.نمیدونم والا.آخه یهویی چی شد  وااای کلی این هفته برنامه داشتم همش بهم ...

نگران نباش عشقم چندماه به بدنت استراحت بده تا روال طبیعی خودش رو پیدا کنه ....

تو شیمیایی وگیاهی وهمه رو باهم قاطی کردی 

نگران نباش الان هیچ مشکلی نداری فقط یکمی به بدنت استراحت بده ودیگه هیچ چیزی نخور نه شیمیایی نه گیاهی 

باشگاه با وجود بچه كوچيك نميشه، ولي تو خونه ميرونم ورزش كنم اگه تنبلي رو بزارم كنار...  منم ال ...

تا جایی که یادمه اره لتروزول وقتی ضخامت کمه نباید خورد ولی در حالت عادی مشکلی پیش نمیاره .‌گرمی زیاد تو دوران پری هم همینجوریه اندومتر رو نازک میکنه

کلومیفن هم نه اینکه بگم ضخامت خوب کنه اما اون هورمون استروژن رو که اگه کم بشه اندومتر هم نازک میشه نداره 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

چرااااا؟

بابا بی خیال تروخداااااا این همه عذاب واسه چی آخه نگران نباش  خوش باش بی خیال غم وغصه

حتما حکمتی توکاره عزیزم به فال نیک بگیر 

ی مسئله ی کردی هست میگه 

ل کوی پساا ل ویرا گره ی ددمو توش واپکه🤔🤔🤔

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
سلام دوست عززززرريزم گل پسرت چطوره ببوسش عشق کوچولورو ممنونم از پيامت عزيزم خيلي برام ارزشمند بود ...

فدات عزیزم ما هم خوبیم

چشم حتما دعاتون میکنم انشالله که لایق باشم و خدا صدامو بشنوه دعام در حقتون به اجابت برسه

الهی آمین

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🙏

2706