2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015845 بازدید | 355185 پست
توعکس معلوم نیس🤭

توبفرست 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

جدا برامنم هی پرنگتر میشه

سعی میکنیم جنبه مثبتش نگاه کنیم .. فردا اول صبح بزن یکی دیگه توکل بخدا 

انشالله مثبته 🤗🤗🤗😍😍😗

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
2731
باشگاه اگه نزدیکته ورزش های که هیجان داره مثل ایروبیک اینا خوبه نشد هم پیاده روی تنها هم موثره.. سعی ...

باشگاه با وجود بچه كوچيك نميشه، ولي تو خونه ميرونم ورزش كنم اگه تنبلي رو بزارم كنار... 

منم الان روزي يه دونه ميخورم ولي ميخوام از اين به بعد روزي ٢تا بخورم 

ابي جون شما ضخامت اندومترت كم بود؟ لتروزول پايين مياره كلوميفن بالا ميبره؟

باورت نمیشه ولی نمیاد عکس ارور میزنه 🤦‍♀️

باشه 😐😁

ولی فردا صبح هرطوری شده باید بفرستی ها،؟

خیلی خوشحالم برات خدا خودش دلت روشادکنه❤❤❤🤲🤲🤲

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
خواهش میکنم عزیزم..باشه عزیزم هر وقت گذاشتی تکم کن..انشالله جواب سلفری هم عالی باشه..

مامان مهرسا ببين من تير مرداد ضخامتم خوب بود مثلا ٩ اينا بود روز ١٤ ولي شهريور و مهر ضخامت ٥ بود روز ١٤، 

ميتونه به تخم هويج موبوط بشه كم شدن ضخامتم؟؟؟

يا به زياد خوردن گرمي تو پري مربوط ميشه؟

باشه 😐😁 ولی فردا صبح هرطوری شده باید بفرستی ها،؟ خیلی خوشحالم برات خدا خودش دلت روشادکنه❤❤❤🤲🤲...

حتما میفرسم شوهرم میگه اخر شب بزن فردا باز برات میخرم نمیدونم چیکارکنم بزارم فردا؟

مامان مهرسا ببين من تير مرداد ضخامتم خوب بود مثلا ٩ اينا بود روز ١٤ ولي شهريور و مهر ضخامت ٥ بود روز ...

نه عزیزم مال هپون تخم هویج..وحشتناک کم میکنه برا همین میگن ۱ بار فقط بخورین خیلی بده نخور دیگه انشالله اثرش بره ماه بعد دوباره ضخامتت برگرده

الهم صل علی محمد و ال محمد
توهم اشک من ودرآوردی که خواهر چقدر شیرین حرف میزنی وچقدر آرامش بخشی برای قلبم 😭🥰❤ ممنونم خواهر دو ...

من يکهزارم حسي که تو انتقال ميدي رو نميتونم منتقل کنم

اگر عمري باشه وحال دلم خوش باشه حتما ميام

من بايد پسر تو ونسرين ورز وماهور و مهربون و اميدوار وستايش و اميرعلي و فاطمه و گلدونه ودوقلوهاي باران ببينم حتما اگر خدا عمر بده

انشالله ني ني دار شدن همه ماماناي تاپيک بانو

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
نه عزیزم مال هپون تخم هویج..وحشتناک کم میکنه برا همین میگن ۱ بار فقط بخورین خیلی بده نخور دیگه انشال ...

عه جدي؟؟؟؟ پس ديگه اصلا نميخورم

بومادران و پنج انگشت چي اونا هم رو ضخامت تاثير گذاره؟

و دقيقا كار اين ٢تا گياه چيه؟ 

عزیزم قربونت برم، مرسی، ایشالا که شما هم باردار بشی یه پسر ناز و سالم،خدایا به امید تو😍😍

فدای تو عزیزم..بخدا برات خیلی خیلی خوشحال میشم عزیزم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706