2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015845 بازدید | 355185 پست
نمیدونم چی بگم باران جون اگه خیلی ذوق داره توذوقش نزن یه دونه بزن ولی برای اینکه دقیق نشون بده ازالا ...

باشه پس فردا میزنم ک دیگه قطعی بشه جوابش این عکسشه نمیدونم میبینی یا نه ولی مدیکور خیلی منو اذیت کرده گولشو نمیخورم 🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدانکنه خواهري اينطوري نگو ناراحت ميشم تو لايق بهترينهايي😘😘😘😘😘

ممنونم خواهرخوبم خیلی خوشحالم که هستی 

عشقی بخدا عشق❤❤❤😘😘😘😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
باشه پس فردا میزنم ک دیگه قطعی بشه جوابش این عکسشه نمیدونم میبینی یا نه ولی مدیکور خیلی منو اذیت کرد ...

وااای باران جون این که معلومه😍😍دیدی گفتم بارداری

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2731
نه عزیزم چ مزاحمتی خوش حالم میشم ..🤗🤗🤗

اعظم لتروزول ضخامتو كم ميكنه؟ 

كلوميفن چي؟ 

من نميخوام اصلا گياهي پيش برم چون اعتقادي ندارم بهش و بدم مياد از گياي كلا و طولاني مدت اثر ميكنه من حوصله ندارم ميخوام دارو بخورم الان متفورمين و دوفاستون ميخورم تبليمم در جرياني كه خفيفه يه خط در ميون تخمك گذاري دارم 

حالا موندم ماه بعد كلوميفن بخورم يا لترو؟ رو ضخامت چه اثري دارن؟ رو جنسيت چي؟  

باشه پس فردا میزنم ک دیگه قطعی بشه جوابش این عکسشه نمیدونم میبینی یا نه ولی مدیکور خیلی منو اذیت کرد ...

آره دیدم عشقم هالش کاملا واضحه حتی وقتی زومم نکردم خداکنه واقعی باشه خدا کنه فرداصبح پررنگ تربشه ای خدا 

چقدر حس خوبیه چقدرخوشحالم برات خدا کنه باردار باشی باران جونم خداکنه اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
نه عزیزم مال هپون تخم هویج..وحشتناک کم میکنه برا همین میگن ۱ بار فقط بخورین خیلی بده نخور دیگه انشال ...

اگه تخم هویج ضخامتو کم میکنه پس چرا میگن اب هویج ضخامتو زیاد میکنه؟ من گیج شدم

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
الهي بنده خدا مادرش چي کشيده يه عمر خدا عاقبت مادرشوهرت  خير کنه انشالله

عزیزم مادرشوهرم مامانش نیست از ی نادر دیگه س مادرش فوت شد همین ۷ سال پیش طفلی موقع مرگ فقط اسمش میورود خیلی وابسطه ب مادرش بود همش میگه مامانم مادر شوهر من ک شمر😁 پیش خودش نگه ش نداشت پیش برادر شوهرم

الهم صل علی محمد و ال محمد
عزیزم مادرشوهرم مامانش نیست از ی نادر دیگه س مادرش فوت شد همین ۷ سال پیش طفلی موقع مرگ فقط اسمش میور ...

وااااي خدااااا چه دردناک 

بيچاره مادرش چقدر سختش بوده با نگراني پسرش از دنيا رفته

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706