2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014944 بازدید | 355184 پست
قربونت برم دعا میکنم ان شاالله مامانی  شیرینی اش رو هم اگه تهران زندگی میکنی ازت میگیرم😉😂

قربونت بشم ان شاالله تیکر بارداریتو ببینم خخخخ 

اونجا که نیستم جاش بوس بفرستم راضی میشی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اه نفوذ بد نزن این ماه بارداری شک نکن

چی بگم امروز خوندم یکی 5 تا فولی 18،19،20،22،23 داشته هیچ کدوم نگرفتن دو سه تگنفر دیگه هم بودن البته 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
انشاءالله که بارداری ،خوب 10قل باشه چ بهترررر  پنج نا پسمل و5تادخملی 😍😍😍😂😂

نه بابا نمیشه 😂

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2742
چی بگم امروز خوندم یکی 5 تا فولی 18،19،20،22،23 داشته هیچ کدوم نگرفتن دو سه تگنفر دیگه هم بودن البته ...

منم سه تا دونه فولی درشت داشتم نگرفت 

البته اینم بگم بستگی به اسپرمم داره 

دختر خالم هیچ فولی نداشت اولین شب اقدامش باردار شد 😶

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔 
بله عزیزم  تازه واردم 😂😂

انشالله این ماه از اقدامی ها در بیلی و بشی مامان یه شازده کوچولو 😍😍😍

2740
وااااا چرااااا؟ مال من20قل شه چ میشه🤪🤪🤪🤪😋😋😋😂😂😂

20 قل چرا خب نهایت هفت هشت تا فولی میاد 

حالم بده آبریزش و بدن درد و بی حالی هیچ نمیدونم دکتر برم یا نه 

2706