2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014790 بازدید | 355184 پست

دارم میمیرم 

کی میتونه کمک کنه بگه ترشحات لانه گزینی دقیقا چه رنگیه 

وقتی با دستمال بهم میکشم فقط ی مایع شفاف رویت میشه ولی ولی قبلش ی جوره دیگس

ببخشد اینقدر واضح توضیح دادم 

باور کنین دلنگرانم خیلی

عزیزم بی زحمت عکس قرص فرتیل اید رو برام میزاری.

عکسش رو ندارم عزیزم انداختم دور،تو نت ببین

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دارم میمیرم  کی میتونه کمک کنه بگه ترشحات لانه گزینی دقیقا چه رنگیه  وقتی با دستمال بهم ...

اینقر نگران نباش عزیزم برات خوب نیست احتمال زیادلک لانه گزینیه رفتی خونه بیبی بزن یه خبرم به مابده منتظریم

2740
بعد و قبل تخمک گذاری بنفع دختره و روزتخلیه شم کمترباش روزشم کارسنگین بکنه تاحسابی خسته باش و اسپرمش ...

فاطمه جون لیست کارهایی که ازروز اول پریود تا زمان اقدام داشتی را برام بگو یاصفحه ای که نوشتی را بگو برم بخونم 

همینطور چیزایی که به شوهرت دادی ممنون

در وهله ی اول سلامتی فرزندانت از همه چی مهم تر ولی ایشالله خدا این یکو بهت پسر میده تا چشه این جاریا ...

فدای تو سمیه جانم

واقعااا فقط سلامتی

انشالله که خدا به زودی دامنت سبز کنه عشقم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
فدات بشم فاطمه جونم الهی که هرچی خیر و خوبی توی دنیا هست خدا برات مقدر کنه عزیزم الهی که خیر ببینی گ ...

قربونت برم عشقم همینطور برای خودت عزیزدلم

راستی صلواتت رو فرستادم عشقم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
خدا خیرت بده اروین جون ان شااله کوچولوت رو سام و سلامت بغل بگیری عزیزم.حالا شوهرم سپرده فردا برام بی ...

نه عزیزم این  چه حرفیه هر سوالی داشتی بپرس ...عزیزم زبون بزرگ اگه همش را نخواستی بپزی نصفش کن تمیزش بشورش اگه روش پرز داره پرزاش را بگیر بذار تو زودپز مثل ابگوشت آب بریز خیلی پیاز فلفل و زردچوبه اصلا نمک و رب نزن چون نمیپزه ۵ یا ۶ ساعت طول میکشه که بپزه وقتی پخته یه پوست روش داره اون راحت کنده میشه بعد اگه رب دوست داری به ابش رب بزن و نمک و بخور میگم خیلی قوت داره چون اهنت کمه دفعه اول زیاد نخور که سردرد بگیری کم کم بخور 

2706