2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014904 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا حافظ عزیزانت باشه سامی قشنگم و هرگز در زندگی غم نبینی ممنونم ازت دوست خوبم اینا نتیجه دعاهای ...

در وهله ی اول سلامتی فرزندانت از همه چی مهم تر ولی ایشالله خدا این یکو بهت پسر میده تا چشه این جاریای حسودت درآد.😡😡😡😡

2742
در وهله ی اول سلامتی فرزندانت از همه چی مهم تر ولی ایشالله خدا این یکو بهت پسر میده تا چشه این جاریا ...

من وقتی دخترم دنیا اومد مادرشهرم دستبند بچگی شوهرم رو داد بهم و گفت ببینم کی زرنگتره تا شماعل و زنجیر پسرم قسمتش بشه منظرش بین من و خواهرشوهرم بد که هنز مجرده 

منم اقدامم ۷روزه عقب انداختم ولی باردارنیستم.ببخشیدکیت چیه؟؟

کیت تخمک گذاری که از روز 13 سیکل انجام میدی روزی که دو خط پررنگ میشه یعنی تخمک گذاری نزدیکه و احتمال بارداری زیاده .حالا چرا بی بی چک نذاشتی شاید بارداری؟

2738

سلام خانوما من تازه اومدم تو گروهتون میگن اینجا شما برا هم دعا میکنید و ختم برمیدارید میشه برا منم امروز دعا کنید معجزه رخ بده قرار سونو بدم برام دعا کنید منم به ارزوم برسم 

کیت تخمک گذاری که از روز 13 سیکل انجام میدی روزی که دو خط پررنگ میشه یعنی تخمک گذاری نزدیکه و احتمال ...

گذاشتم چندتاچن روز منفی بود صب هم آز داد ک منفی بود فقط موندم چراپری نمیاد پس حالا ک باردارنیستم 

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
گذاشتم چندتاچن روز منفی بود صب هم آز داد ک منفی بود فقط موندم چراپری نمیاد پس حالا ک باردارنیستم&nbs ...

خب دو تا احتمال داره یکی اینکه شاید زود ازمایش دادی یعنی لقاحت دیرتر گرفته و هنوز ازمایش نشون نمیده دوم اینکه شاید گرمی زیاد خوردی تاثیر میذاره رو پریودی دیرتر میاد .

عزیزممممم اینقدرا بودن با فولی 25 و 26 باردار شدن تو همین تاپیک ..بچها نمیگن خوب نیست میگن امپول باع ...

ببخشی گلم یعنی چی روز ۱۱رفتی سونو؟؟یعنی از روزی که پریود شدیم باید حساب کنیم یا از روزی که پریودی تموم میشه؟؟؟؟؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

دوستان از روز چند باید کیت بزاریم؟؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
خب دو تا احتمال داره یکی اینکه شاید زود ازمایش دادی یعنی لقاحت دیرتر گرفته و هنوز ازمایش نشون نمیده ...

بنظرتون اگه جوشونده ای چیزی بخورم خوبه؟؟یا ن وازم صب کنم من چن روز مونده ب تخمک گذاری هم رابطه داشتم

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
2706