2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سیکلم ۳۱ روزس،منظم و دقیقه،میگن احتمال داره باردار نباشی واسه اقدامم پریود عقب میافته

بعید میدونم همچین چیزی...من همیشه خودم ۱۴ روز بعد تخمک گذاری پریود میاد بستگی ب تخمک گذاریم داشت ک زود بود یا  دیر سیکلم عقب جلو میشد..ی بی بی میذاشتی خوب بود...

الهم صل علی محمد و ال محمد
بخدا از دیشب تاحالا فقط برا دسشویی بلند شدم دیشب ۹شب یه شیاف گذاشتم ۹صبحم یه شیاف ولی هنوز لکه قهوه ...

ببین شربت منیزیم بخور دستشویی شماره ۲ سفت نشه ک فشار بیا بهت...خودمم دارم میخورم 😅 دستشویی فرهنگی خیلی بهتره .اگ لک اشکال نداره ولی فردا از میدادی بهتر بود به نظرم...ببینی بتا بالا رفته خیالت راحت تر میشد

عزیزم  اگه من امروز برم سونو و فولیهام کوچیک‌باشه ،،،ممکنه با hmg درست بشه یا دیگه دیر شده؟؟؟ ...

انشالله ک خوب رشد کرده برا سیکل ۳۱ روزه  روز ۱۱ سایز فولیکول مناسب بین ۱۴ تا ۱۸... ولی اگ زیر ۱۴ بود میتونی hmg بزنی ۳ روز بعدش هاچ سی جی ...ولی انشالله نیازی ب این کارها نباشه فقط درازنشست زیاد برو پیاده رویی کن بیشتر رشد کنه