2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015388 بازدید | 355184 پست
واس چي بايد عروسك بخره تا كي وقت هست 

میگن ۱۳ صفر به نیت بچه دار شدن عروسک بخری بذاری کنار تا سال دیگه بچه دار میشی حتما 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
به نيت من؟ جداً؟ چه ختمي؟ واي ممنونم ازتون😭 خدا قبول كنه انشالله ب حق صاحب الزمان عج ب حق امام حسين ...

آره گلم هر روز به نیت یه نفر میخونم فردا نوبت شماست 

ان شاءالله حاجت روا میشی عزیزم .عروسکت رو هم شوهرتم ببینه اشکال نداره 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اعظم جون منم قبل اذان رفتم عروسک گرفتم،انشالله تا همین موقع بچه داشته باشم  خیلی دعات کردم که ...

مبارکت باشه عزیزم

اصلا شک نکن که ان شاءالله حتما سال دیگه گل پسرت بغلته و داره با عروسک بازی میکنه 

2731
دوستانی گل و مهربونم هر کی تونست برای دوستم(الهام)صلوات بفرسته دیشب زایمان کرده،۳۴ هفته،جفتش کنده ش ...

من 100تابراش صلوات میفرستم انشالله ک جیگرگوشه شوهرچ سریع ازدستگاه بیارن بیرون حالش خوب بشه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2740
دوستانی گل و مهربونم هر کی تونست برای دوستم(الهام)صلوات بفرسته دیشب زایمان کرده،۳۴ هفته،جفتش کنده ش ...

عزیزم من براش صدتا میفرستم انشالله به سلامتی بچه ش بغل بگیره بره خونه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
من 100تابراش صلوات میفرستم انشالله ک جیگرگوشه شوهرچ سریع ازدستگاه بیارن بیرون حالش خوب بشه

فداتشم ممنونم 

انشالله گل پسرت خیلی زود از خودش رونمایی بکنه

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
عزیزم من براش صدتا میفرستم انشالله به سلامتی بچه ش بغل بگیره بره خونه

خیلی لطف کردی گلم 

انشالله هر چه سریعتر دلت شاد بشه

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲

الهی بگردم 

چقدر سخت 

خدا بحق شش ماهه امام حسین بچش رو صحیح و سالم بده بغلش 

همین الان من واسش ۱۰۰تا صلوات میفرستم 

2706