2752
2734

دوستان عزیزم سلام من گردآفریدشاهنامه هستم اگر دلتون کتابی حرف دلی چیزی میخواد به کاربری قبلیم برید نگاه کنید امیدوارم حالتون رو کمی بهتر کنه ( و تعلیق شده است به خاطر صحبتم درمورد نظام اموزشی و فرهنگ علمی)

اگر بدی چیزی خدایی از ما دیدین وقتتون رو الکی گرفتیم حلال کنین..🥺💖🌹😍

ای کاش بیشتر میتونستم باشم تا باهم کلی حرف بزنیم 🌍💖

تجربه ی خوبی بود و البته زودگذر و شما خاطره ای از مسیرم شدید

ممنون از راهنمایی هاتون دلم براتون تنگ میشه..

من با بسیاری صحبت کرده‌ام و از عقایدشان شنیده‌ام و اکثرا می‌گفتند: "این قطعی و حتمی است". اما باز عقیده خود را عوض می‌کردند و درمورد عقیده‌ی نو باز می‌گفتند: "این قطعی و حتمی است". 
آن‌وقت پیش خود گفتم: میان همه‌ی چیزهای قطعی، قطعی‌ترینشان "ترديد" است از کتاب ادم ادم است 

به رسم یادگاری گذاشتم

برام دعا کنین تازه اول مسیر یافتن خویش و جهانم😍❤️

راستی یادتون نره وقتی از چهره تون عکس میذارید و میگید خوشکلم؟

شما از ماه عکس بگیرید تو دوربین گوشی بد میفته

شما هیچوقت نمیگید ماه چقد زشته میگید مشکل دوربین هست

پس اینو واسه خودتون هم حواستون باشه شما ماهید ..😗😉

کمتر به داشته هایی که دست خودتان نبوده توجه کنید و خودتان را بسازید.

خدانگهدار همه شما عزیزای دلم

😍❤️🥺🥲❤️❤️😍📸🌹🌹

کاربری دو نفر  زمستون برفی و گرد آفرید شاهنامه قدیمی❤️                    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا دارید میرید؟ 

فضای سایت خیلی خوب نیست حقیقتا! 

من حتی فضای جامعه را دوست ندارم !خیلی وحشتناک است و خودمان از خودمان دور شده ایم

سعی کردم حال خوبی بتوانم ایجاد کنم برای دیگران شاید نگاهیمان باز تر شد که نشد...

و کلی کار دارم و مستلزم این هست وظیفه ام را کمتر کنم و کمتر نگاه کنم به فضای مجازی و دور باشم یک مدت طولانی تا فراموش کنم  

کاربری دو نفر  زمستون برفی و گرد آفرید شاهنامه قدیمی❤️