2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3018220 بازدید | 355185 پست
نمیدونم چن روزه بالا رفته  گور باباش  خب خداروشکر بهتری پس  ولی باز احتیاط کن حتما ...

قربونت برم اعظم جون. ان شالله بسلامت این دورانی که یکم بهت سخت گذش رو بگذرونی. میگم یکم سخت چون با شیرینی داشتن گل پسریت تو دلت میگم کم. 

ببخش عزیزم من الان دیدم پیامت رو  از صبح بیرون بودم  میگن واسه رزق و روزی طلا بخری

خواهش میکنم عزیز دلم.ممنون که ج دادی.منم یه عروسک پسر گرفتم با هزار بدبختی که گیر نمیومد.ولی شوهرم خیلی دودله واسه دومی.امشبم یه حرفی زد دلم شکست.برام دعا کنید اگه به صلاحمه بشه.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه آدم دلش نمیاد بچه کوچیک رو ختنه کنه  شوهرم از حالا میگه من نمیذارم ختنه کنین میگه من طاقتش ...

اعظم جان اجیم بچه نداره رفته بیرون عروسک بخره همه جا بسته میگه نمیشه خوراکی بخرم مثلا لب لب 

@_لیانا_   @feryyy   @yasnai   سلام خانما حالتون خوبه گل پسراتون چطورن چ م ...

سلام افسانه جون خوبی گلم , گل پسریمون چطوره عزیزم  

منم پسرم رو چند روزی هست ختنه کردم , روش حلقه , فقط لحظه اول گریه کرد دیگه اصلا گریه نمیکرد . یکی دو شب اول اذیت میکرد اونم اگه پوشاکش میکردم , بیشتر باز میذاشتمش که راحت باشه . 

من مشکلی که با پسرم دارم شیرم خیلی کمه براش و وزن نمیگیره دکتر گفته حتما شیرخشک بده . وقتی شیر خودم میدم چون خیلی کمه اصلا نمیخوابه و هر لحظه بیدار میشه و گریه میکنه . فقط رو شیرخشک کمی بهتره . 

افسانه جون هر وقت تونستی عکسی از گل پسرمون بفرست   

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
@امیدوار4873     سلام عزیزای دلم خواهرای مجازی من من دیشب تو حالت سکته بودم و سختترین لح ...

قربونت برم خداروشکر فاطمه جان بهتری. مطمانم دعای دسته جمعی رد خور نداره توکلت بخدا باشه نه به بنده اش منظورم اون دکتر که این حرف نا بجارو بهت زده. 

پیش سنوگرافی.‌چرا؟؟

اعظم جان یه سوال داشتم فکر میکردم نکنه تحریک بیش از حد تخمدان شدم  ؟؟احتمالش هست یا نه ؟میگم نکنه فولیکولا بزرگ شدن و ازاد نشدن به خاطر درد زیر دلم میپریم عزیزم ؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
اصلا نگران مباش اون ۱۶ تا ۳ روز دیگه ۲۰ میشه از فردا دردت شروع میشه پس فردا احتمالا ترشح ببینی اتفاق ...

اعظم جان میشه راهنماییم کنی 

این ماه کلا بهم ریختم سیکلام مثل قبلا تو طولانیه دو روز پیش ینی روز 18 سیکلم یه کم ترشح تخم مرغی داشتم خیلی کم 

همون شب اقدام داشتم بعدش لکه دیدم

دیروز زیر دلم خیلی درد میکرد انگار کوفته بود شبش هم دوباره اقدام کردیم خداروشکر دیگه لک ندیدم 

امروز گاهی تخمدانم تیر میکشه ولی خیلیییی خشک شدم 

دلیل خشکیم چیه 

یبار دوماه پیش روز 10 سیکلم سونو دادم همه چی نرمال بود ولی تحرک اس شوهرم کم بود اقدام تعطیل کردیم تا این ماه

منتظر گل پسرام  
@امیدوار4873     سلام عزیزای دلم خواهرای مجازی من من دیشب تو حالت سکته بودم و سختترین لح ...

عزیزم الهی شکر که اروم شدی انشالله خود خدا برات این ماهو دلت شاد میکنه فقط توکل به خودش 

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
عزیزم من از بعد پریود دارم روز سیزده سیکلم هم دردم‌بیشتر بود  سیکلام ۲۸نهایت ۳۰ولی چندین ماهه ...

عزیزم رفتی دکتر ؟؟چی گفت؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
مبارکت باشه  عزیزم  من بهت قول میدم سال دیگه عروسکو میدی بچت باهاش بازی کنه  ما چن ...

خدا كنه همينطور بشه كه ميگي بدم دست بچم باهاش بازي كنه، واي خداياااااا، رد جان قايمش كردم كسي نبينه

...
2706