2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3018216 بازدید | 355185 پست
@امیدوار4873     سلام عزیزای دلم خواهرای مجازی من من دیشب تو حالت سکته بودم و سختترین لح ...

خداروشکر که خوبی عزیزم خداروشکر

انشالله به حق همین روزا دلت شاد میشه

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ختم فردا هم به نیت حاجت روایی تو هست عزیزم  ان شاءالله خدا به حرمت امام زمان عج خودش حاجتتو می ...

به نيت من؟ جداً؟ چه ختمي؟ واي ممنونم ازتون😭 خدا قبول كنه انشالله ب حق صاحب الزمان عج ب حق امام حسين ع ب حق حضرت زينب😭😭😭😭

...

خانوما میگم من دو روزه اقدام کردم ولی یه حالت ترسی دارم که مثلا فکر میکنم اگه بخوام حتی خونه رو جارو بزنم ممکنه لانه گزینی نشه و باردار نشم این باعث شده اصلا نتونم کارای خونه امو بکنم یه جور ترسه حالا میخوام ببینم شمام همینجوری حساسید یا نه مثل معمول کارای خونه رو انجام میدید؟

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
نمیدونم چن روزه بالا رفته  گور باباش  خب خداروشکر بهتری پس  ولی باز احتیاط کن حتما ...

اعظم جون منم قبل اذان رفتم عروسک گرفتم،انشالله تا همین موقع بچه داشته باشم 

خیلی دعات کردم که انشالله گل پسرتو صحیح و سلامت به موقع بغل کنی

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
آره عزیزم استامینوفن هم داده ولی یکی دوساعت اولیه بازم درد داشت ک دکتر گفت طبیعیه فردا گفت ببرمش حم ...

اره عزيزم همون فردا ببرش با صابون و اب ولرم پوستاي مرده روشو كامل پاك كن نزاري بمونه كه عفونت كنه من پماد نزدم مرتب با اب و صابون ميشستمش زود هم خوب شد

♥️
خانوما میگم من دو روزه اقدام کردم ولی یه حالت ترسی دارم که مثلا فکر میکنم اگه بخوام حتی خونه رو جارو ...

اقدام اولته؟ منم اولین بار از استرس اینکه چی پیش میاد کسل بودم حوصله هیچیو نداشتم 

ولی هرچی بیخیال تر باشی بهتره

منتظر گل پسرام  

دوستانی گل و مهربونم هر کی تونست برای دوستم(الهام)صلوات بفرسته

دیشب زایمان کرده،۳۴ هفته،جفتش کنده شده بوده و بچه خون خورده،طفلی الان توی دستگاه هست

دعا کنید صحیح و سلامت بیاد خونه

خواهش میکنم عزیز دلم.ممنون که ج دادی.منم یه عروسک پسر گرفتم با هزار بدبختی که گیر نمیومد.ولی شوهرم خ ...

مبارکت باشه عزیزم 

شک‌نکن شال دیگه گل پسرت بغلته 

حرف شوهرتم بیخیال 

من خودم همه این دوران رو تجربه کردم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
اعظم جان اجیم بچه نداره رفته بیرون عروسک بخره همه جا بسته میگه نمیشه خوراکی بخرم مثلا لب لب 

نه گلم .عروسک 

واسه دختر عروسک دختر 

واسه پسر عروسک پسر 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706