2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3018216 بازدید | 355185 پست
انشالله

❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😚😚😚😚

💋💋💋💋💋💞💞💞💞💞💞💞

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
خیلی حالش بده طفلی مسافرتم زهرش شده😞

وای خدایا آخه چرا هرماه اینطوری میشه😔

به نظرت استرادیول بخورم از چندم میخورنش .مامان ستایش گفت از 14 تا 24 . یکی دیگه از بچه ها گفت از 10 ...

مشکل صخامت ک نداشتی؟؟اگ صخامتت کمه و محرک میخوری از روز ۶ تا ۷ روز بخوری. تا وقتی سنو بدی ببینی بالا رفته یا  نه فقط یکم رشد فولیکول و کم میکنه ...ممکنه روز۱۲ ک بری سایز فولیکول کمتر ماه قبل رشد کرده باشه پس اگ نرمال الکی نخور...بعد تخمک گداری هم دوفاستون بخور برا صخامتت و تنظیم پریودی

الهم صل علی محمد و ال محمد
انشالله ک علامت ازاد شدن باشه و لقاح شده باشه...ببیخسید دیر جوابت دادم بخدا مهرسا تب و لرز شدید داشت ...

مرسی عزیزم انشالله خوب بشه دختر منم ده روزه مریضه کلی دارو دادم دیشبم هر پنج دقیقه بلند میشد گریه جیغ بعد بغلش میکردم لگد میزد شوهرم میگفت بی وقتی شده یعنی جایی زیر درخت تنها و اینا بوده نمیدونم خونه مامانم حیاط داشت بازی می‌کرد آخر حیاط تاریک بود میگفت میترسم حالا نمیدونم چش بوده

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
ممنونم  جدی میگی یعنی به خاطربارداری؟

آره به احتمال زیاد چون اقدامات هم زیاد بود هم تو زمانهای خوبی بود انشاءالله بارداری عزیزم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
مرسي، مامان مهرسا الان بزنم يا شب؟ ضخامت رو ده زده

صخامت ک عالیه ولی الان بزنی بهتره چون رشدش زیاده تا شب ممکنه بیشتر رشد کنه ..الان بزن ۱۸ ساعت بعدش اقدام کن یبار هم ۳۰ ساعت بعدش...ک شانست بیشتر باشه بعدش یک شب در میون اقدام کن احتمال خیلی زیاد اون ۱۶ ها هم یکیش ازاد بشه تا ۳ روز دیگه

الهم صل علی محمد و ال محمد
آره به احتمال زیاد چون اقدامات هم زیاد بود هم تو زمانهای خوبی بود انشاءالله بارداری عزیزم

ای جانم خیلیییی خوشحالم بهم دلگرمی دادی یه جوری شدم مرسی 😍😍😍👍👍👍👍👍🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2706