2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016283 بازدید | 355185 پست
شیاف خیلی زود تاثیر میذاره ۱ ساعت کمتر اثرش شروع میشه...الان بهتری با شیاف؟الان باید استراحت مطلق با ...

بخدا از دیشب تاحالا فقط برا دسشویی بلند شدم

دیشب ۹شب یه شیاف گذاشتم ۹صبحم یه شیاف ولی هنوز لکه قهوه ایی دارم.

ببخشید وقتی دسشویی شماره ۲دارم بیشتر میشه لکه هام از ترسم دیگه شماره ۲رو نگه میدارم نکنه خون بیاد.دسشوییم هم ایرانیه

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
وايي الهي عزيز دلمممم😂😂😂 الهي فداش شممم گلپسر بيحيامونو😂😂 آره رو پاهام ريخت هنوزم ميسوزن  ...

بهار جان اخرین باری که رفتی سونو  چند هفته بودی ؟نی نی چند کیلو بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم اگه هم باشه با دارو درست میشه؟

انشالله که اصلا نباشه یه همچین چیزی ....اصلا نیازی به دارو هم نیست خیلی وقت ها با یه رژیم ساده و دارو سنتی حل میشه ولی چون رژیم میگیری و میخوای اقدام کنی این مورد هم چک کنی بد نیست 

@nazanin5359   بیا گلم 

خانوما اینم دختر خاله ی منه تازه میخواد بیاد گروه بارداره و التماس دعای ویژه داره ازتون امروزم سونو داره

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
2731

راستی از خانم امیر علی چه خبر بی بی چک زد ؟؟

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
عزیز دلم خدارو هزار مرتبه شکرش من مطمئنم که پسری داری عزیزم یه محمد حسین خوشگل و مو فرفری تپلی عزیز ...

الهی قربون دلت برم مهربونم

انشالله خدا دلت شاد کنه به همین زودی

صدتا صلوات برای ارامش و حاجتت میفرستم❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
عزیزمممم خیلی خوشحال شدم برات انشالله بسلامتی میاد بغلت  چقدر امضاتو میدیدم ناراحت میشدم ،الان ...

ممنونم عزیزدلم

انشالله به زودی خدا دامنت با یه پسر سالم و صالح سبز کنه دوستم

❤️❤️❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ای جوون دلم  عززیزم منم همینطوری بودم وقتی دوستامو میدیدم یا دور بر خودم میومدن تعریف میکردن م ...

سلام عزیزم بهتری خداروشکر؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

دوست جونا 

امروز یازدهم سیکلم هستم و میرم دکتر برای بررسی سایز فولیکول و ...

دعا کنید همه چیز خوب باشه و اقدام این ماهم رو‌از دست ندم.🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
دوست جونا  امروز یازدهم سیکلم هستم و میرم دکتر برای بررسی سایز فولیکول و ... دعا کنید همه چیز ...

انشالله میری سونو و فولیات برابارداری پسرعالیه 😍😍😍انشالله ساعت چن میری عزیزم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اگ بری مثه ماهور ببینی شرایط ت بهتره خودت هم ارامش میگیری...دقیق میفهمی سایزش چقدره کی ازاد میشه فول ...

عزیزم 

اگه من امروز برم سونو و فولیهام کوچیک‌باشه ،،،ممکنه با hmg درست بشه یا دیگه دیر شده؟؟؟

یازدهم سیکلم هستم و دوره ام این ماه ۳۱ روز بود.

البته هنوز سونو‌ نرفتم 😇😇😇

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
دوست جونا  امروز یازدهم سیکلم هستم و میرم دکتر برای بررسی سایز فولیکول و ... دعا کنید همه چیز ...

عزیزم برات صلوات میفرستم انشالله خوش خبر بیایی❤️❤️❤️

الهی قربون دلت برم مهربونم انشالله خدا دلت شاد کنه به همین زودی صدتا صلوات برای ارامش و حاجتت میفر ...

فدات بشم فاطمه جونم الهی که هرچی خیر و خوبی توی دنیا هست خدا برات مقدر کنه عزیزم الهی که خیر ببینی گلم

2706