2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016283 بازدید | 355185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

البته داروخانه هم کنار دستمه ها ولی چون دیشب خریدم میگم صبر کنم تا خونه 

الی جون ذکرها رو به نیتت فرستادم 

انشاءالله فردا باخبرهای خوب بیای تاپیک وخدایه پسرصحیح وسالم قسمتت کنه تا دلشاد بشی وخوشحال

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
چیکار کردی سونو میری 

هنوز نرفتم

دلم نمیخواد برم😢😓😓

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
قربونت برم عشقم اختیار داری اتفاقا خیلیم بنده خوبی هستی خدا حافظ خودت و‌عزیزانت باشه عشقم

عزیزم خوبی علایم داری؟

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

🚫🚫خانوما یه سوال اینی ک میگین عکس رنگی دادم و لوله هام بسته بودن یعنی چسبندگی؟؟ چسبندگی علائمی هم داره؟؟🚫🚫

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
عزیزم خوبی علایم داری؟

مامان هدیه میگما من فولیم دیشب ۲۵ بود امپولم زدم یعنی تا الان آزاد شده؟

بنظرت امشب اقدام کنم؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
زبون گوسفند هم خوبه ولی زبون گاو خیلی بهتره یک بار بخوری خیلی قوت میگیری آزمایش هم بدی خودت متوجه می ...

خدا خیرت بده اروین جون ان شااله کوچولوت رو سام و سلامت بغل بگیری عزیزم.حالا شوهرم سپرده فردا برام بیارن.میدونی باید چطوری بپزمش؟ببخش اینقد سوال پیچت میکنم و اذیت میشیااا😢

الهی من قربون تو برم خیلی خیلی محبت کردی واقعا خوشحال شدم انشالله خدا به نینیتو صحیح و سالم بزاره بغ ...

عزیزی شما😍 کاری نکردم که .شرمندم کردی با این همه دعای خیرت .ان شاااله که اینهمه دعای خیر نتیجش به خودت هم برگرده عزیز دلم😍😍

سلام عزیزم خیلی محبت کردی ....امیدوارم حاجت روا باشی عزیزدل برات حاجتت صلوات میفرستم‌....😍🌹

سلام خاانوم😍خواهش میکنم  انجام وظیفه بود .شرمندم کردی عزیزم واااقعا ازت ممنونم😍

انشالله ک خوب رشد کرده برا سیکل ۳۱ روزه  روز ۱۱ سایز فولیکول مناسب بین ۱۴ تا ۱۸... ولی اگ زیر ۱ ...

مامان مهرسا جون 

الان منشی دکتر ز زد و گفت کاری براش پیش اومده و‌نوبتم رو کنسل کرد برای فردا 

به نظرت فردا که دوازدهم سیکلم هستش دیر نمیشه،،؟؟؟

اگه خیلی ضروریه برم جای دیگه ویزیت بشم ولی خب با دکتر خودم راحتترم

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2706