2733
2734
منم مثل شما خیلی نگران بودم نزدیک به یک ساله میتونم بگم اندازه ده سال پیر شدم با حرف این دکترهای بیس ...

سلام عزیز 

درمانهای تب سنتی تاثیر داشت برای کوچولوتون؟ لکه هاش از بین رفت؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. طب سنتی نه. طب اسلامی. من از چند نماینده دیگه تبریزیان تو تهران سوال کردم در مورد این لک ها . همشون معتقدن که اینا علایم سوداست . یعنی مزاج سرد و خشک .که برای رفعش داروی سودابر طب اسلامی تجویز کردن. داروی صاف کننده خون هم عالیه. و اینکه جوشانده کاسنی شاهتره افتیمون کاهو بخوره بهتره. و اینکه اگه تونست بخوره بادمجان سرخ کرده در روغن زیتون هر شب بخوره .که دختر من نمیخوره دوست نداره. و اینکه هفته ای دو یا سه بار در حمام نوره بزارم رو بدنش. بعدش بهتره بعد نوره . حنا هم بزاریم  بهتره. نوره سودای بدن رو رفع میکنه.برای رفع لکه ها هم گفتن که هر شب به مقدار مساوی نوره و حنا رو با آب داغ مخلوط کنیم حالت خمیری بشه رو لکه ها بزاریم روشم پلاستیک بکشیم تا صبح بمونه. روزها هم روغن بنفشه زیتون بمالیم.تا دوماه . اره تاثیر داره لکه ها رو میبره. البته دغدغه اصلی من اینه دیگه لک اضافی درنیاد.قبل از مصرف داروها لک های کمرنگ درمیومد لک های پررنگش مربوط به زمان سه چهار ماهگیشه. بعد اون لک های کمرنگ درمیومد و بعضی قسمتهای بدنش تیره تر از جاهای دیگه بود همه اینا علائم سوداست. خیالتون راحت باشه درمانش زیادم سخت نیست. باور کنین خیلی از دکترا گفتن ازمایش ژنتیک ندین با اطمینان میگیم نوروفیبروماتوزه ولی من ناامید نشدم رفتم ازمایشم دادم اونم منفی اومد شما هم ناامید نشین. حتی به فرض نوروفیبروماتوزم باشه مطمئن باشین تو طب اسلامی ناامیگدتون نمیکنن و درمان میکنن. طب اسلامی از احادیث کتب معتبر شیعه استخراج کردن به همت ایت الله تبریزیان. همین الان دنیا از درمان کرونا عاجز مونده ولی طب اسلامی با یه داروی پنج هزار تومنی داروی امام کاظم که سیستم ایمنی رو تقویت میکنه خیلی از بیماران کرونا رو  با یک بار استفاده درمان کرده. فقط وزارت بهداشت تعصب نشون میده و به طب گیاهی اعتقاد نداره برا همین دست به تخریب طب اسلامی میکنن 

2728
عزیزم منم این ازمایش و دادم ولی خدا میدونه که دارم میمیرم و زنده میشم تا دوماهه دیگه که جواب بیاد&nb ...

سلام ببخشید تورو خدا منو راهنمایی کن من خودم از لکه داشتم و دارم الان بچه دو سالم هم دیدم هی داره لکه میبینم توی بدنش چندتا خودم جوش زیر پوستی و چندتا هم روی پوستی دارم اما پسر لکه هاش از دو تا شده پنج شش تا دارم دیوانه میشم این میتونه بیماری نوروفیبروماتوز باشه؟ 

2738
سلام عزیزم من خودم بیماری نروفیبروماتوز دارم هیچ مشکلی هم ندارم به جز همین لکه های پوستی و توده های ...

سلام ببخشید تورو خدا منو راهنمایی کن من خودم از لکه داشتم و دارم الان بچه دو سالم هم دیدم هی داره لکه میبینم توی بدنش چندتا خودم جوش زیر پوستی و چندتا هم روی پوستی دارم اما پسر لکه هاش از دو تا شده پنج شش تا دارم دیوانه میشم این میتونه بیماری نوروفیبروماتوز باشه؟  خواهشا آگه به جایی رسیدی بهم بگو یعنی قلبم داره در میاد.  

سلام ببخشید تورو خدا منو راهنمایی کن من خودم از لکه داشتم و دارم الان بچه دو سالم هم دیدم هی داره لکه میبینم توی بدنش چندتا خودم جوش زیر پوستی و چندتا هم روی پوستی دارم اما پسر لکه هاش از دو تا شده پنج شش تا دارم دیوانه میشم این میتونه بیماری نوروفیبروماتوز باشه؟ 

منم مثل شما خیلی نگران بودم نزدیک به یک ساله میتونم بگم اندازه ده سال پیر شدم با حرف این دکترهای بیس ...

سلام عزیزم من خودم بیماری نروفیبروماتوز دارم هیچ مشکلی هم ندارم به جز همین لکه های پوستی و توده های ...

سلام ببخشید تورو خدا منو راهنمایی کن من خودم از لکه داشتم و دارم الان بچه دو سالم هم دیدم هی داره لک ...

بچه اگه ۱۰۰تا هم داشته باشه دلیل نمیشه بگی این بیماری رو داره مگه اینکه علامت دومی هم داشته باشه اینو یکی از دوستان از رییس انجمن این بیماری پرسیده بود و اینکه اگه تا یکسالگی علامت دومی نداشت تو فکرش نباشید چون تا قبل از بلوغ این لکه ها محو میشه چن تایی هم میمونه و کمرنگ میشه

بچه اگه ۱۰۰تا هم داشته باشه دلیل نمیشه بگی این بیماری رو داره مگه اینکه علامت دومی هم داشته باشه این ...

سلام خوبین

یعنی کسی این بیماری داشته باشه تا یکسالگی بیش از یک علامت رو نشون میده؟

2706