2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من توشهرستان خودمون  آزمایش رو دادیم.نمونه خون رو شهرستانها میفرستن ازمایشگاه واتسون تهران اونم میفرسته آلمان.برا همین چندماه طول میکشه جوابش بیاد. من اون موقع نمیتونستم حرف دکترها رو باور کنم که دخترم بیماری نوروفیبروماتوز داره برا همین خودم اصرار داشتم ازمایش رو انجام بدیم ولی بعد اینکه جواب منفی ازمایش اومد دکتر ژنتیک با اطمینان گفت که این بیماری رو نداره چون تو ام ار ای و بینایی سنجی هم بیماری نشون نداده بود ولی باز به چندتا دکتر هم نشون دادیم بعضیا قبول کردن که این بیماری نیست ولی باز بعضی دکترها گفتن به این ازمایش هم اعتباری نیست چون یک درصد خطا داره چه معلوم برا شما هم بوده نشون نداده خلاصه باز دو دلم کردن . منم رفتم سراغ طب اسلامی. تو طب اسلامی که تو هر شهر نمایندگی استاد تبریزیان هست تو نت سرچ کنین شماره هاشونو میاره. خلاصه تو طب اسلامی بیماری که قابل درمان نباشه نیست. فعلا دارم داروهای طب اسلامی رو استفاده میکنیم آخر سر داروی پوستی مالیدنی هست اون جایگزین لیزر هست لکه ها رو میبره جاش پوست تازه درمیاد . 

من توشهرستان خودمون  آزمایش رو دادیم.نمونه خون رو شهرستانها میفرستن ازمایشگاه واتسون تهران اونم ...

عزیزم منم این ازمایش و دادم ولی خدا میدونه که دارم میمیرم و زنده میشم تا دوماهه دیگه که جواب بیاد 

ازمایش هم شد 5700 ملیون

بچه ی شما چند تا لکه داشت؟ 

عزیزم منم این ازمایش و دادم ولی خدا میدونه که دارم میمیرم و زنده میشم تا دوماهه دیگه که جواب بیاد&nb ...

منم امروز دقت کردم رو سر پسرم پر از لکه هستش ولی پراکنده هستش ینی میتونه خطرناک باشه؟

سفارش چهره و هر طرحی بخوایین پذیرفته میشه ((سیاهقلم و مدادرنگی))

منم مثل شما خیلی نگران بودم نزدیک به یک ساله میتونم بگم اندازه ده سال پیر شدم با حرف این دکترهای بیسواد . من دخترمو پیش نماینده آیت الله تبریزیان در شهرخودمون بردم  ایشون تا لکه ها رو دید گفتن اینا که چیز خاصی نیستن علتش هم گفتن  از غلظت خون و سودا و کبدش هستش.داروهایی هم تجویز کردن.خودمم به خاطر دخترم چند وقتیه سعی میکنم غذاهای سالم استفاده کنم نمک دریا و روغن های طبیعی و شکر سرخ و آب جوشیده . مابین غذا هم گفتن به هیچ وجه آب و مایعات دخترم استفاده نکنه.شبها هم ایستاده آب نخوره. من که خیلی راضیم از طب اسلامی .

دکتر ژنتیک گفت دقت این ازمایش 99درصده حدود 5میلیون شدهزینه این ازمایش.من چند ماهه فقط شب و روز غصه خ ...

سلام عزیزم من خودم بیماری نروفیبروماتوز دارم

هیچ مشکلی هم ندارم به جز همین لکه های پوستی و توده های خوش خیم که خیلیا هم که این بیماری رو ندارن من دیدم این توده ها دارن

الان پسرم هم چندتا لکه داره 31 روزشه ، اگه جواب گرفتی از درمان به بنده هم اطلاع بده که برا پسرم انجام بدم

ممنونم.

سلام دوستان. دختر منم در بدنش لک داره. چند ماه پیش بردیم دکتر مغزو اعصاب اطفال.که تا لکه ها رو دید گ ...

سلام دوست عزیزم میشه بگین کدوم آزمایشگاه آزمایش ژنتیک انجام دادین .تهران هستین .منم دیگه دارم دیوونه میشم از فکر و خیال 

من توشهرستان خودمون  آزمایش رو دادیم.نمونه خون رو شهرستانها میفرستن ازمایشگاه واتسون تهران اونم ...

سلا عزیز

خداروشکر که جواب ازمایش کوچولوتون منفی بوده 

ماهم برلی پسرم ازمایش دادیم منتظر جوابیم 

دعا کنین برامون 

با طب سنتی لکه های پوست از بین رفتن؟