2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون تعدادش زیاده ترسیدم تو انترنت چیزای ترسناکی نوشته تا حالا پنج تا دکتر بردم گفتن چیزی نیست ولی متوجه شدم رو صورتشم هست البته خیلی کم رنگه فقط تو نور معلومه وقتی تو عکسای دو سه ماهگیش نگاه میکنم هستش ولی من اصلا بهش دقت نکرده بودم

دوستان لطفا اگه کسی مثل دختر  من لکه های بدن بچش زیاده لطفا راهنمایی کنه من به شدت نگرانم

نه خانم نگران نباش اصلا وارد نت نشو بدن بچه منم داره دکتر گفت اگه تعدادش زیاد شه و لکه های خیلی بزرگ نگران کننده اینا چیزی نیست. 

2738
ترو خدا ج بدین من حالم اصلا خوب نیست دیگه دارم پس میافتم

سلام خانم خوبی ببین دکتر پسرم گفت چیزی نیست لکه هاش باید بزرگتر از یک سکه باشن گفت این کوچولوها مشکلی ندارم، دکترا به شما چی گفتن

سلام دوستان لطفا اگه در این باره اطلاعات یا تجربه ای دارین بهم پیام بدین09212338525

ی خانمی هم گفت بچش چندتا داره و همینجوری مونده گفت هیچ چیز نیست،  الکی خودتو نگران نکن،  منم ی مدت نگران بودم ولی واقعا نه زیاد شد نه تغییر کرد

2706