2733
2739
عنوان

کمکم کنید، مشاوره میخوام برای طلاق

1558 بازدید | 28 پست

از اول با شوهرم خیلی متفاوت بودیم شاید به خاطر فرار از شرایط خونه و اخلاق مامانم با اصرار خواستم ازدواج کنم. به مرور اخلاق عصبی شوهرم و شوخی های مسخره ش بیشتر اذیتم کرد. مخصوصا که شوهرم از حرفها و اخلاقای مامانم که ناراحت میشد روی روابطمون اثر میذاشت. حالا با یه بچه 4ساله میخوام جدا بشم، اما نمیخوام برگردم خونه

بدترین اخلاق شوهر دیوونه م شوخیهای جلفه مثلا امکان نداره روزی حرف زشت نزنه و امکان نداره حرف محبت امیز بزنه به قول خودش کره خریعنی عزیزم چون کلماتی مثل عسیسم خیلی لوسه و مثلا کره خر و بیشعور نشون دهنده صمیمیته

عزیزم اول همه تلاشتو برای درست کردن زندگیت انجام بده، برای طلاق گرفتن وقت هست...

ضمن اینکه یه کاغذ قلم بردار، بشین با تمرکز تمام مزایا و معایب ادامه دادن زندگی و طلاق رو بنویس. ببین کدوم ارزشش بیشتره. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم خییلی دلم میخواد جداشم،من۲ساله ازدواج کردم بچه ام ندارم😢😭برام دعا کن مشکلم حل بشه اگه نشد حداقل راحت بتونم برم

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2742
بدترین اخلاق شوهر دیوونه م شوخیهای جلفه مثلا امکان نداره روزی حرف زشت نزنه و امکان نداره حرف محبت ام ...

اینا رو با صحبت کردن میشه حل کرد. مثلا بهش بگو، همین بچه میبینه یاد میگیره، فردا برمیگرده همین حرفو به شما میزنه. خب زشته. به خاطر فرزندتون روی کلامش و حرف زدنش دقت کنه. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
اینا رو با صحبت کردن میشه حل کرد. مثلا بهش بگو، همین بچه میبینه یاد میگیره، فردا برمیگرده همین حرفو ...

صدبار گفتم

اصلا براش مهم نیس فکر میکنه نشونه صمیمیت یا بچه ش هم هست به اونم میگه

2738

مشاور خیلی کمک میکنه طلاق خیلی سخته با بچه خوشگلم

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
صدبار گفتم اصلا براش مهم نیس فکر میکنه نشونه صمیمیت یا بچه ش هم هست به اونم میگه

تا حالا شده شما هم همینطوری صداش کنی و عکس‌العملشو ببینی؟ به هر حال هر کسی یه قلقی داره. گاهی اوقات بدی رو با خوبی جواب بدی، طرف شرمنده میشه، گاهی اوقات هم باید مقابله به مثل بکنی تا طرف بفهمه کارش چقدر زشت و ناراحت‌کنندس. 

ولی اگر این هم جواب نمیده، دیگه نمیدونم چی بگم. 

واقعا مسءله آزار دهنده ای هست.

و این که میگی بعدش نمیخوام برگردم خونه پدرم رو کاملا درک میکنم.مطمءن باش بیشتر اذیت میشی...پس باید ی درآمد خوب برای خودت داشته باشی و سرکار بری.

اما در مورد جدایی خانمهای اصلا شایسته مشورت به این بزرگی نیستند حتما با دو سه تا مشاور خوب و کاربلد صحبت کن.

من آناهیتا چشمه علایی رو بهت معرفی میکنم.واقعا خوبه.حتا اگر شهرستانی میتونی با تلفن باهاش در ارتباط باشی

دخترم همه ی دنیای منه  

سلام عزیزم

نمیتونم صبر کن بیشتر بنویسی

چون معتقدم اگر حرفی داریم باید توو پستای اول بنویسیم

برای همین تا همین جا نظرمو میدم

همونطور که خودت گفتی شوهرت از اول همین بوده

پس شما تغییر کردی

گلم باید از ابتدا به فکر اصلاح شوهرت درمیودی

الان نمیدونم چی باعث شده عامل خارجی یا داخلی که انقدر زدی به سیم اخر که جدا بشی

اما اینو بدون

طلاق راه اخره

طلاق پسرتو بدبخت میکنه

شاید تو الان نیمه بدبخت باشی (که میدونم نیستی) ولی اونو در اینده یک مستعد بدبختی میکنی

بعد از طلاق 80 درصد خانمها پشیمون میشن

حسم اینه که الان کلافه ای

یه کم اروم شیو بیاد دنبالت برمیگردی

برگشتی تلاش کن برای اصلاح همسرت یا شایدم خودت.........گاهی مردها اینه ای از رفتار خودمونن

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون

مثلا امروز پسرم مریض بود و تازه بیدار شده بود به شوخی زد توی صورتش که پسرم گریه ش گرفت منم گفتم نمیتونی صداشو درنیاری؟ آزار داری؟

از اول امروز از دستش ناراحت بودم به خاطر شوخیهایی که جلوی مامانش و خواهرش کرده بود وهرچی میگفتم ناراحت میشم عین خیالش نبود حتی به حرف مامانشم که ناراحت شده بود گوش نکرد. منم بهش گفتم اگه این احلاقتو میشناختم هیچوقت زنت نمیشدم، عصبانی شد و گفت غلط کردی و با مشت میخواست بزنه توی صورتم.

دو ساعت بعد که زد توی صورت پسرم و من رفتم دفاع کنم یه دفعه...

خانومی اروم باش. واسه طلاق وقت زیاده,بنظرم حتما مشاوره برو

اینم بدون,احترام,عشق,ب مردا کمک میکنه تغیرر کنن.همیشه اینووبدون اگ ی مشکلی هست حداقل پنجاه درصد خودت مقصری!

پس سعی کن با سیاست با هنر زندگی شرایط زندگیتو تغییر بدی

مشکلتم انچنان حاد نیس! لااقل از,شرایط بعد طلاقت سختر نیست

ب بچتون فکر کردی؟؟

2706