2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6829694 بازدید | 669713 پست
بچه ها یه سوال دارم،بنظرتون از کی باید نگران حرکتای نی نی باشیم؟ مثلا من چون جفتم قدامیه الان فقط چ ...

عزيزم تا هفته ٣٠ اينطورها همينطوري هست ، يك روز تكون زياد احساس ميكني و يك روز كم ، اصلا خودت رو نگران نكن . من كه اصلا كاري ندارم چند بار تكون ميخوره ، بعضي روزها هم اينقدر سرگرم دخترم ميشم كه اصلا يادم ميره توجه كنم تكون خورد يا نه . 

امشب دخترم با باباش يك دو ساعتي رفتن بيرون ، يك چند دقيقه اي نشستم روي مبل با پسرم حرف زدم بهش گفتم مامان جون ما شما رو هم دوست داريم ها ولي يك آبجي شيطون داري كه ديگه اصلا فرصت بهمون نميده كه باهات حرف بزنيم . البته خود دخترم كه مياد لباس من رو ميزنه بالا و داداشش رو بوس ميكنه .

سلام یاسی جان خوبید عزیزم؟ یاسی من لاپراشدم بالاخره..درد شونه ها تا کی هست؟ بخیه هات جذبی بودن یا ...

بسلامتی سارا جان 

دوتا از سوراخ ها بدون بخیه ن جوش میخوره دیده نمیشه

انشالله که بهترین ها برات رقم بخوره

درد شانه هم با پیاده روی و کیسه آب گرم بهتر میشه

اینا که لاپرا کردن بهم گفتن

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم.من همیشه اینطوری ام که وقتی از چیزی ناراحتم واسه همون روزه بعدش یادم میره.الانم تو مرحله ...

عزیزم امیدوارم بهترین جنین ها برات تشکیل بشه و خیلی زود از مامان شدنت برامون بنویسی.

درباره سئوالت، نه اصلا اینکار رو نکن چون تخمدان به شدت متورم و حساسِ و خطرناکِ

حتی میگن ورزش های سنگین ، خم و راست شدن ،حرکت های ناگهانی ممکن تخمدان پیچ بخوره 

عزیزم من از اولش اسپرین و انوکسا اینا نداشتم.سعی‌میکنم اب زیاد بخورم ولی حس میکنم بخاطر همون کم ابی ...

تو کامنت هایی که نوشته بودی دیدم گفتی قبلا کمی مشکل داشتی

بنابراین پشت گوش ننداز و زنگ بزن بپرس تا خیالت راحت بشه 

حالا بیرون نرو ولی تو خونه بیشتر راه برو تا خون ت غلیظ نشه آب هم که حسابی لازم داری اصلا ارزشش رو پایین نیار که اندازه مواد غذایی مقوی که میخوری با اهمیتِ

2728
وای پس خدا به من رحم کنه منم از روز بعد انتقال سر کار رفتم چون به منم گفتم زندگی طبیعیتو داشته باش ...

اصلا خودتو درگير اينكه استراحت نكردم نكن من بارها به دوستاى ديگه گفتم كه اروپاييها هيچكدومشون به استراحت مطلق ١٪؜ هم اعتقاد ندارن و هميشه بهم مى گفتن برو زندگى عاديتو كن

من انتقال اول خيلى استراحت كردم انتقال دوم اومدم ايران روز هشتم

اما هر دو بار منفى شدم انتقال سوم نه استراحت مطلق كردم نه بهش فكر كردم خودمو واقعا بدون استرس گذاشتم و همه كارهارو هم خودم انجام دادم از خريد و كار بيرون و كار خونه و مثبت شدم 

منظورم اينه استرس از همه چى بدتره خودتو بسپار به خدا و ايمان داشته باش كه به زودى زود جواب زحماتتو مى گيرى مطمينم همين جور هم برات به زودى زود مى شه🙏🏼💕🌸

تو کامنت هایی که نوشته بودی دیدم گفتی قبلا کمی مشکل داشتی بنابراین پشت گوش ننداز و زنگ بزن بپرس تا ...

بله چشم عزیزدلم.آب هم سعی میکنم ۱۰-۱۲ تا لیوان بخورم در روز.ولی چه کنم که یکم تنبلم و روزها خوابم میبره و اب کمتر میخورم،از عصر به اونور زیاد میخورم و تا صبح جام‌تو دستشوییه😂😂

ولی اره سعی‌میکنم بازم بیشتر آب بخورم و‌تحرکمو بیشتر کنم توی‌خونه

مرسی مامان خانم آینده😘

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
عزيزم تا هفته ٣٠ اينطورها همينطوري هست ، يك روز تكون زياد احساس ميكني و يك روز كم ، اصلا خودت رو نگر ...

واقعا؟درسته گلم منم زیاد درگیر اینکه‌چندبار تکون خورده نیستم،همین که تازگیا یکم‌ ورجه‌وورجه هاشو میفهمم‌توی آسمونام😆

ولی قبلا نمیدونم کجا خوندم که باید تعداد تکوناش‌توی‌طول روز مثلا ۵-۶ بار باشه!و چک بشه.البته فکرکنم هفته های بالاتر بود.خدا‌ وروجک نازتو و پرنسس خوشگلتو حفظ کنه‌گلم.راستی یه سوال‌دیگه من همش وقتی میخوام پهلو به پهلو بچرخم غلت میخورم اروم و نمیشینم.اشکالی که نداره؟

و اینکه‌نمیدونم چه داستانیه اصلا به پهلوی چپ خوابم نمیبره،سعی میکنم در طول روز به پهلوی چپ باشم و شب موقع خواب به پهلوی راست میخوابم وقتی خوابم برد توی خواب میچرخم به پهلوی چپ😆میگم اشکالی نداره این به پهلوی راست خوابیدن؟واقعا دست خودم نیست

اها دیروز هم برای اینکه استراحت بدم به پهلوهام یکم به کمر خوابیدم که خوابم برد نمیدونم چقد طول‌کشید😑😑😑نمیدونم چیکار کنم.با اینکه دور و ورم پر بالشه باز بد میخوابم😁

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
واقعا اگه یه چی اختراع میشد دائم اون تو رو نگاه می کردیم چه قدر خوب میشد😂😂😂😂فکر کنم بچه از تو شک ...

وای دقیقا.اونروز میگفتم کاش شکممون شیشه ای بود جنسش.نی نیو میدیدیم خیالمون راحت میشد😀😂

ان شاالله خودت به‌زودی مامان شی(همین چندروز دیگه)تازه سوالاتت شروع میشه.و وقتی خجالت میکشی از دکترت بپرسی میای اینجا میگی😂😘ولی‌ درسته سعی میکنم نی نیو اذیت نکنم با فکرام😊❤مرسی

2740
من هم فكر ميكنم همينطوره ، تازه اين دكترهايي كه من ميشناسم دكترهاي معروفي هم هستن ، مثلا دكتر خود من ...

چه جالب😏

دردی که قراره خودم بکشم و دهنی که ازم سرویس بشه اصلا مهم نیست.... خدا خدا میکنم برای بچه مشکلی پیش نیاد حین زایمان

عزیزم به خونه خودت خوش اومدی....  عزیزم قطعیه بحث رحم اجاره ای؟  یعنی راهی نداره؟  ...

سلام عزیزم خیلی ممنون خدافرزندتونوبراتون نگه داره واقعیتش من چون تووسط سیکل ماهیانه ام یه هفته است دچارلکه بینی شدم دیگه رفتم  پیش دکترنقاب ایشون پروندموبرسی کردن گفتن که من بیشتراز اینکه به رحم احتیاج داشته باشم به تخمک اهدایی احتیاج دارم حالا برای یک شنبه برام هیستروسکوپی نوشته که بایدبرم انجام بدم ببینه مشکلی داره رحمم  یانه برام دعاکنین که حداقل یکیش برام بمونه خانوما به نظرتان منی که لکه بینی دارم خوبه برم هیستروبشم یااصلا بعددوبارای وی اف بی نتیجه خوبه اینجادوباره اقدام کنم خیلی نگرانم خواهش میکنم منوراهنمایی کنید

🍃🍃🍃🍃صلوات برای سلامتی تودلیم 🤲اللّهم صل علی محمدوآل محمدوعج الفرجهم 🤲👶🍃🍃🍃🍃

یه چیزدیگه ام اینکه چون انحراف سرویکس دارم موقع انتقال دردش غیرقابل تحمله وبایدبیهوشی بگیرم وبه خاطر چسبندگی رحمی که دارم تصمیم داشتم رحم جایگزین بگیرم کسی باشرایط من اینجاهست که نتیجه گرفته باشه ؟ 

🍃🍃🍃🍃صلوات برای سلامتی تودلیم 🤲اللّهم صل علی محمدوآل محمدوعج الفرجهم 🤲👶🍃🍃🍃🍃
یاسی من ساعت هشت رفتم اتاق عمل دو بعدازظهر اومدم بیرون..ولی بااین حال نگهم نداشتن.گفتن برو خونه.بیما ...

ای وای چند ساعت تو اتاق عمل بودی😑 ولی بهتر که مرخصت کردن، راحت شدی از اون محیط، کیسه آب گرم بزار روی کتف و شونه هات، زیاد نشین و بیشتر دراز بکش، منم سه تا سوراخ داشتم، فکر نکن سوراخ سوراخ شدی😄 کلا هر کاری ام بخوان انجام بدن، با همین سه تا سوراخه، راستی گزارش عملو موقع مرخصی بهت ندادن؟ اونجا رو بخونی میفهمی چه کارا برات کرده، اصلا غذای نفاخ نخوری ها

از این جهت میگم که اثرات هورمونی پاک شده باشه، ولی اگر عجله داری از دکترت بپرس یا الان ویزیت بشو و ا ...

باشه عزیزم شوهرم اصرار داره یه مدت صبر کنیم تا بتونه یکم پول جمع کنه

بسلامتی سارا جان  دوتا از سوراخ ها بدون بخیه ن جوش میخوره دیده نمیشه انشالله که بهترین ها برا ...

مرسی عزیزم ...یه خرده بهترم از دیروز.کیسه ابگرم گذاشنم اروم شد کمی ...

ممنون از راهنماییت 😍😍😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2706