2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6843472 بازدید | 670646 پست
دکتر طرازی ب من گفت معمولا کسانی که اندو دارن احتمال این  که غلظت خون هم دارند خیلی بالاست

چه جالب نمیدونم غلظت دارم یا نه.چه فاکتوری تو خون یا ازمایشی غلظت رو نشون میده؟؟

✨الهی ...دلم خوش است به معجزه ات... که اتفاق می افتد ومن شاد شاد فقط سر بر سجده میگـــذارم و میان اشـــکهای شوقم فقط میگویم ...بودنت را  شــــکر... سبحان ا...
سلام عزیزم قربون دل مهربونت خدا از دهنت بشنوه، به هر زحمتی بود امروز اومدم تهران رفتم سونو فرزانه، ...

خداروشکر 

نمیدونی چقدر خوشحال شدم

خدایا خودت به حق عظمت و بزرگیت حافظ این نینی باش🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جالب.... پس این اجباری شدن زایمان طبیعی فقط برای شهرستان ها اجرا میشه.... حتی پزشکای آقا که همیشه ...

من هم فكر ميكنم همينطوره ، تازه اين دكترهايي كه من ميشناسم دكترهاي معروفي هم هستن ، مثلا دكتر خود من خانم دكتر وحيد دستجردي هست كه زمان احمدي نژاد وزير بهداشت بود كه فكر كنم همون موقع ها زايمان طبيعي اجباري شد ولي خوب خودش اصلا اعتقادي به زايمان طبيعي نداره .

2731
🎉🎉🎉🎉 سلام خانوماااااا💚💜🧡💙❤️ صبح رفتم آزمايش دادم گفتن خودشون زنگ ميزنن بعدش تا جواب حاضر ...

مبارک باشه عزیزم.انشاالله دوران بارداری خوب رو سپری کنی❤️❤️❤️

سلام عزیزم🍀 بابت حرفای اونروزت ممنون.☺ دیشب مطب دکتر بودم و آزمایشاتمو دید،گفت همه چی خوبه..گفتم د ...

مرجان جون خدا رو هزار مرتبه شکر که همه چی خوب بوده😍😍 انشاالله دختر قشنگت رو صحیح و سالم بغل بگیری❤️❤️

بچه ها هرکسی جواب سوالمو میدونه ممنون میشم کمکم کنه🌹 سیر ضرر داره ؟؟؟ من داخل اش دوغی رنده میکنم ا ...

سیر هم قابضِ هم خیلی گرمِ

نخوری بهتره شر درست نکن برای خودت

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
2740
چقد اینجا خوبه 😍 خداروشکر پیداتون کردم چند روزه هی سوالامو اینجا میپرسم  من روز دوم پریودیم ...

خدا رو شکر تعدادش خیلی خوبه

تعداد زیاد هم خوب نیست چون کیفیت رو میاره پایین همینا برات جنین با کیفیت بشن انشالله و نی نی های خوشگل

انشالله لبت خندون و دلت شاد باشه خانومی امروز بتام افت کرد وسایلامو جمع کردم بعد از سه هفته از خون ...

اینجوری نگو عزیزم من دوسالِ یه پاپوش خوشگل واسه نی نی خریدم جلو میز ارایشم هست هر لحظه که نگاهش میکنم میگم بلاخره یه روز اینا رو پات میکنم(انشالله)

خانومی دوست مهربونم صبح که از خواب بیدار شدم لک قهوه ای دیدم روز ۲۰ انتقالم اخرین بتام ۳ روز پیش ۳۰۰ ...

الهام جون خیلی ناراحت شدم عزیزم. اما دلم برات روشنه انشاءالله به زودی خدا خودش معجزه شو نشونت بده و دیگه حتی لازم نباشه این راه رو دوباره طی کنی.❤️❤️❤️

2706