2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866545 بازدید | 672437 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم انشالله بحق فاطمه زهرا وگلوی بریده حضرت علی اصغر هیچکس ناامید نشو بخداا با خوندن همه پستات کلی ...

انشالله لبت خندون و دلت شاد باشه خانومی

امروز بتام افت کرد

وسایلامو جمع کردم بعد از سه هفته از خونه مامانم اومدم خونه خودمون اینبارم قسمتم نشد خدا رو شکر 

انشالله منم یه روز مامان میشم اینو مطمینم

خانما رسیدم خونه یه چیزی دیدم خیلی دلم شکست

هفته قبل از انتقالم رفته بودیم مشهد زیارت یه لباس خوشکل برای نی نیم خریدم و بردم حرم و متبرکش کردم به ضریح حرم که انشالله برای نی نیم بپوشونم و اویز کردم به کمدم، امروز که حواستم لباسامو بزارم کمد چشم بهش افتاد یهویی دلم گرفت

خانومی دوست مهربونم صبح که از خواب بیدار شدم لک قهوه ای دیدم روز ۲۰ انتقالم اخرین بتام ۳ روز پیش ۳۰۰ ...

سلام عزیزم خیلی ناراحت شدم . منم پارسال میکرو کردم روز چهارده انتقال بتام ۳۹۹ شونزده ۵۷۷ ولی یهو لک بینی و بتای بعدش ۲۶۰ و متاسفانه سقط شد ... درکت میکنم . ان شاءالله قسمت بهتری در انتظارته گلم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
🎉🎉🎉🎉 سلام خانوماااااا💚💜🧡💙❤️ صبح رفتم آزمايش دادم گفتن خودشون زنگ ميزنن بعدش تا جواب حاضر ...

ای جانم مبارکت باشه خانومی 

انشالله نی نی تو صحیح و سالم بغل میگیری 🙏🙏♥️♥️

انشالله لبت خندون و دلت شاد باشه خانومی امروز بتام افت کرد وسایلامو جمع کردم بعد از سه هفته از خون ...

ان شاءالله خیلی زود امام رضا حاجتتو میده گلم مطمئن باش

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
عزیزم نگران نباش بدن هرکسی یجوری جواب میده و حتی مپکنه یکنفر تو ماههای مختلف جواب مختلف بگیره من تو ...

الهی شکر عزیزم که ته داستانت خیر و شیرین بوده،خدا نگه داره دردونتو

منم اتفاقا مشهد بودم ،خیلی دعا کردم،فقط و فقط امیدم به خداست،ممنون از اینکه وقت گذاشتی عزیزم

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
من روز ۱۰ بهم گفتن اما بعد پانکچر مشخص شد که تعداد بیشتر بوده پریا جون  نگران تعداد نباش خیلی ...

مرسی عزیزم

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
سلام عزیزم خیلی ناراحت شدم . منم پارسال میکرو کردم روز چهارده انتقال بتام ۳۹۹ شونزده ۵۷۷ ولی یهو لک ...

ممنون خانومی کاش مثل سه دفعه قبل بتام کلا صفر میشد این دفعه بعد از بتای اولم خیلی خوشحال شدم خوشحالیم کلا دو روز طول کشید 

ممنون خانومی کاش مثل سه دفعه قبل بتام کلا صفر میشد این دفعه بعد از بتای اولم خیلی خوشحال شدم خوشحالی ...

اره عزیزم درکت میکنم . منم اون دفعه بعد اینکه مثبت شد و بتام خوب بود خیلی سخت تر بود واسم .با خودم میگفتم کاش ازاول منفی شده بود اینقد تو ذوقم نمیخورد.توکل به خدا هر چی صلاحمونه همون پیش بیاد. منم سیزده ساله منتظرم

بچه ها هرکسی جواب سوالمو میدونه ممنون میشم کمکم کنه🌹 سیر ضرر داره ؟؟؟ من داخل اش دوغی رنده میکنم ا ...

عزيزم تبريك ميگم صداي قلب هديه خداتو شنيدي. ببين من دكتر تغذيه رفتم براي سه ماه اول گفت سه ماه اول سير نخوريد خيلي بهتره . 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
انشالله لبت خندون و دلت شاد باشه خانومی امروز بتام افت کرد وسایلامو جمع کردم بعد از سه هفته از خون ...

ممنون عزیزم،،،،،نگران نباش حتما حکمتی داشته مطمئن باش خدا خودش معجزه میکنه واسمون انشالله

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
اره عزیزم درکت میکنم . منم اون دفعه بعد اینکه مثبت شد و بتام خوب بود خیلی سخت تر بود واسم .با خودم م ...

انشالله به زودی دلت شاد بشه عزیزم توکل برخدا 

جز دعا و تلاش چیز دیگه ای از دست ما بنده ها بر نمیاد عزیزم

2706