2752
2734
عنوان

با گریه دارم مینویسم از دست شوهر بی فکر و نامردم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 75 پست
میگه تو احترام منو نگه نمی‌داری میخوای منو از خانوادم دور کنی  هفته ای دو روز حداقل خونه مادرش ...

خب هیچی نگو

بذار خودشو خالی کنه

هندزفری بذار توی گوشت صداشو نشنوی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ریدن تو مذهبی بودنی ک بخوای با ن خونه اینجوری رفتار کنی ابن مذهبی بودن نیست افتابپرست بودنه... بعدم ...

چه خشن🤕

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
ریدن تو مذهبی بودنی ک بخوای با خانم خونه اینجوری رفتار کنی ابن مذهبی بودن نیست افتابپرست بودنه... ب ...

بابام و مامانم بدتر از این 

می‌دونه که دور برداشته می‌دونه کسی پشتم نیست 

اصلا نمیتونم بهش بگم الان بیا مثلا چایی بخور شبیه دیگ جوشه

ببین ابجی اول زندگی سخته چون باهم باخوصوصیات هم اشنانیستیدطبیعیه این حرف هاکوتاه بیادهن به دهن نشواحترام بزارخودش هم خجالت میکشه

همیشه سر همین چیزهای مسخره همیشه 

علت عصبانیتش این چیزای مسخره نیست اینارو بهونه می‌کنه واسه دعوا 

فکر کنم داره احساس خطر می‌کنه ،فکر می‌کنه داری بین خودش و خانوادش قرار میگیری و میخوای ازهم دورشون کنی ،عاقلانه رفتار نکنی جدی جدی رابطتون خراب میشه 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
ببین ابجی اول زندگی سخته چون باهم باخوصوصیات هم اشنانیستیدطبیعیه این حرف هاکوتاه بیادهن به دهن نشواح ...

خواهرجان فقط ساکتم می‌دونم اهل تلافی کردن و لجبازی هه باید ساکت باشم واگرنه از دماغ و دهنم در میاد 

2706