2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842672 بازدید | 670587 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام یاسی جان خوبید عزیزم؟ یاسی من لاپراشدم بالاخره..درد شونه ها تا کی هست؟ بخیه هات جذبی بودن یا ...

منم دکترو بعد عمل ندیدم، فرداش اومد پیشم و همه چی رو بهم توضیح داد، الان حالت خوبه؟ خدای نکرده تهوع نداری؟ سوند رو کشیدن که خودت بری دستشویی؟ 

2731
برای شما چند بود؟

من 10 بود 5 روز قبل انتقال که از دکترم پرسیدم خیلی نیست بیشتر نمیشه، که گفت نه عالیه، ولی 14 هم پرسیدم گفتن خوبه، چند جا هم سرچ کردم تو مقالات چیز بدی راجع به ضخامت زیاد ندیدم حد ماکزیمم ندیدم راستش، ولی جالب بود حداقل ضخامت رو 7 میل گفته بودن که اگر 8 میل بشه برای ادامه بارداری قابل پیش بینی تره و اتفاق نظر روی 8 بود 

ای جانم، ان شالله صحیح و سالم بغلش کنی، خدا رو شکر، راستی 30 تیر میشی 38 هفته دقیقا؟ خوشبحالتون وزنت ...

بله عزيزم ٣٠ تير ٣٨ هفته و ١ روز ميشم ، خانمي كلا من استعداد چاقي دارم ولي شانس آوردم توي بارداريهام وزنم زياد بالا نرفته ، اون سري كه به شدت لاغر شده بودم ، حالا يك خانمي توي مطب دكترم بهم گفت هر وقت خواستم رژيم بگيرم و لاغر بشم حامله بشم . 😂😂😂

عزیزم واقعا برای ایمنی و انعقادی سه تا پری باید بگذره؟ پس من الان بدم فایده ای نداره چون بعد منفیم پ ...

از این جهت میگم که اثرات هورمونی پاک شده باشه، ولی اگر عجله داری از دکترت بپرس یا الان ویزیت بشو و از خود زرنانی بپرس حداقل چه مدت بعد میشه بری برای آزمایش، به ما هم بگو بی زحمت

2740
سلام یاسی جان خوبید عزیزم؟ یاسی من لاپراشدم بالاخره..درد شونه ها تا کی هست؟ بخیه هات جذبی بودن یا ...

سارا جون خدا رو شكر كه اين مرحله رو گذروندي ، ان شا الله به زودي طبيعي باردار ميشي و يك خواهر يا برادر براي دخترت گلت مياري .

ولی من سوزش شدیدداشتم دورنافیه انوکساروعزیزم

آره انوکسا یه کم درد داره اگر خیلی اذیتی حتما نوع سرنگت رو عوض کن، من برای تزریق بوسرلین اول با سرنگ انسولین خارجی میزدم تو بازو خیلی سوزش داشت، بعد سرنگ ایرانی خریدم اتفاقی از اون در نارنجی ها خیلی بهتر شد نسبت به قبل، نیدلش نازک نازکه

سلام سارا جونم، خدا رو شکر به سلامتی عمل کردی، درد شونه همین روز بعد عمل یکم زیاد بود و روز بعدشم هم ...

مرسی عزیزم...من سه جارو میبینم که بخیه زدن.دورنافمم بزرگ پانسمان کردن.منو همین روز عمل مرخص کردن.ولی نمیتونم اصلا بشینم بلندشم.😥 شونه هامم خیلی درد داره..گفتم ببینم چند روز این طور میمونم ...پس تا شنبه خوب میشم.مرسی گلم😙😙

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
قربونت عزیزم، ان شاالله قسمت خودت که انقدرم سختی کشیدی😢😍😍

فدات بشم عزیزم ❤❤❤ اره خیلی خسته شدم از سوزن و اتاق عمل و ...

التماس دعا مهربون ❤❤❤

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
صبر کن الان هنوز شروع نشده، وسط سیکل بقیه هم اضافه میشن یعنی از صبح تا شب تو جاهای مختلف سوزن می خور ...

چی بگم والا فعلا که از روز دو تا 7 فقط گونالع

خداجونم شکرت بابت نعمتهای که بهم دادی😍
2706