2752
2734

آخرین پریودم سی فروردین بود فکر میکنم الان پنج هفته باشم شوهرم میگه سقط کن خیلی هم ح

جدیه

ولی من از کارما میترسم یه دختر شش ماهه دارم 

الان سقط بشه بازم گناه ؟

جلوگیری داشتم 

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کلا سقط گناهه

از جنگ بر میگردی، خدا میداند که به جنگ رفته بودی. خاک روی پیراهنت را میتکاند و نشان لیاقتی به تو میدهد. نشان لیاقتش اما مدالی نیست که بر گردنت بیاویزی. نشان لیاقت خدا تنها چند خط ساده است. خط های ساده ای که بر پیشانی ات  اضافه میشود. و روزی میرسد که پیشانی ات پر از دستخط خدا می شود.آیینه ها می گویند آن کس زیباتر است که خطی بر چهره ندارد. آیینه ها اما دروغ می گویند. دستخط خدا بر هر صفحه ای که بنشیند، زیبایش می کند.جوانی بهایی است که در ازای دستخط خدا می دهیم.دستخط خدا اما بیش از اینها می ارزد، کیست که جوانی اش را به دستخط خدا نفروشد!خانم عرفان نظر آهاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از کارما نترس عزیزم 

از خدا بترس

بله گناهه

💕سید محرومان، جوار امام رضا گوارای وجود مهربانت... راهت ادامه دارد 💕 استراحت کن مرد میدان، تا با ظهور امام زمان بازگردی رئیس جمهور محبوب و مردمی ایران زمین 💕

میخای سقز کنی که بعدش چی بشه خب وقتی شده بدنیاش بیار البته برو دکترکه مشولی چیزی نداشته باشه بعدبهترین همبازی میشه برااین بچت ویبارکی خلاص میشی دیگه نمیخادچندسال دیگه دوباره بارداربشی بعدم باهم بزرگ میشن اینقدرخوبه

بی شک باران زیباترین نعمت خداست
2706